Jak zostawić człowieka bez ranienia: Dziesięć wskazówek

Porady zostawić człowieka bez ranienia go. Mimo, że przerwa jest zawsze bolesny, Można zrobić to najlepszy sposób, aby nie przechodzić zbyt złe.

Kiedy mówimy o łamanie my zawsze sobie wyobrazić scenariusz, według którego nikt nie chciałby spędzić, Czy jesteś osobą, która podejmuje decyzję jak jesteś odbiorcą, to zawsze bolesny i trudny, ale jeśli zdecydowałeś się podjąć decyzję o nie chcąc spędzać więcej czasu ze swoim partnerem, można to zrobić na wiele sposobów.

Normalnie, zwłaszcza jeśli dużo czasu nosić razem, jest to, że przerwa jest siła wyższa, jako niewierność, po którym nie da się odzyskać utracone zaufanie, ale jeśli naprawdę masz dość bycia razem lub zdecydowali się zakończyć z jakiegokolwiek powodu i chcą nie cierpią zbyt, pamiętać jakąś poradę.

  • Czy to twarzą w twarz: szczególnie poszanowanie, ważne jest, aby powiedzieć prawdę o swoim stanowisku i nie zrobić go przez tchórz wiadomość w telefonie komórkowym lub smutny telefon, On zasługuje na więcej.
  • Wybierz odpowiedni czas: Jeśli facet przeżywa chwili zawiedzione nadzieje emocjonalne, stres w pracy lub nerwów dla dużego projektu, lepiej jest poczekać, aż burza przeszła, bo jeśli tego nie zrobisz, będziesz tonąć dalej.
  • Zrób to w neutralnym miejscu: Podczas pobytu u niego z wiadomością, nie rób tego w miejscu, gdzie I zwykle wiedzą, lub gdzie atakują wspomnienia z przeszłości pełen szczęścia, ale kafeteria, gdzie nigdy nie byłeś, lub tym podobne.
  • Prawdę mówiąc: Kiedy trzeba podać powody swojej decyzji o, lepiej być tak szczery jak to możliwe, i nie używać tematy życia jako „nie ty, to ja”, bo to będzie bardzo fałszywe, ale jeśli jesteś w miłości ktoś inny to niech tak jasne, nie ma potrzeby, aby przekazać to gorzej.
  • Daj mu czas na zastanowienie: Podczas spotkania, jeśli nie ma, będzie upewnij się zapytać i być momenty niezręcznej ciszy, Daj mu czas do przyswojenia i Idź do idei które już nie będą razem.
  • Nie denerwuję: Jeśli zaatakujesz nerwów, które na pewno będą, należy wiedzieć, że nie skierować je skończyć w rozbił bitwy, a nawet więcej, jeśli jesteś w miejscu publicznym, mówią rzeczy i spokojnie On dziękuję.
  • Nie atakuje Osobowość: Być może zdecydował się wyjechać do bycia zbyt nudne, unromantic lub brak oryginału lub spontaniczny, ale to nie jest czas na oskarżeń niczym pamiętać, że to, co się dzieje źle.
  • Szanuj swoją przeszłość: Nie jest to kwestia usunąć problemy i dyskusje które miały miejsce w przeszłości, lub masz do czasu powiedzieć, mam zrobić w tym czasie.
  • Nie daj się w znajomego planu: Pamiętaj, że od tej chwili jesteś jego byłą dziewczyną, a nie jego przyjaciel, przyjaźń wy można dostać się w czasie, więc będziesz płakał, jeśli nie umieścić swoje ramię, starając się zachęcić go, ale w oddali.
  • Zachować dystans w najbliższych dniach: Nie próbuj utrzymywać z nim kontakt W ciągu następnych dni, ani niech see you zbyt kusząca po przerwie, ponieważ dzięki niej będzie można jeszcze więcej szkód.

Wiesz, nigdy nie rozpadu są łatwe, ale przy odrobinie opieki, ubezpieczenie tragedia staje się o wiele bardziej znośne.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 76 = 85


Danacol laxatif Homme qui se sent femme Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo إيجابيات الصورة