torby Mango jesień / zima 2015-2016: The Collection [ZDJĘCIA]

torby Mango jesień / zima 2015-2016: Zbiór. Worki Kolekcja Mango jesień / zima 2015-2016 oferuje modele do różnych wygląd, eleganckie kreacje na bardzo praktyczne i przestronne form dzień sportowych i bardziej swobodna i eleganckich toreb i zuchwałe momentów ręcznych na noc lub imprezować. Jak zawsze, specjalizujący się w markę mody gospodarczego udaje się utrzymać konkurencyjne ceny. Poznaj nową kolekcję torebek Mango!

Worki Katalog Mango Jest w swoim sklepie internetowym, jeśli nie można znaleźć w sklepach fizycznych, na stronie pojawi się ceny wszystkich modeli. Kolekcja jest szczególnie bogaty w modelach dzień. Mango zapewnia imitacja torby skórzane w kolorze czarnym lub małych i średnich wersjach miękkich kolory jak karmelu i beżu, ale istnieją też warianty uroczy z wykończeniem druku gadów i kwadratowy kształt. W koordynacji z wyglądu kolekcji Mango na jesień / zima 2015-2016, istnieją modele z uchwytami na dzień z paskiem na ramię i uchwytem krótkim pionowej podwójnej, plus odpinanymi wykorzystaniem haków w złoto lub srebro. wersje Minimalny szykowne torebki Mają one gładką powierzchnię i zostały zaprojektowane piękne klapy czarno-brązowe. Torby shopper nosić krótkie uchwyty są duże i wyposażone w podstawowych kolorach lub bardziej modne jak Marsala. Zastosowane materiały są podzielone lub wykończenie Fulling. W ramach tej samej linii jest bardzo wygodne odwracalne torby.

Torebki w stylu 70, Począwszy zgodne z wielu spojrzeń sygnatur są naramienne wyszczególnieniem frędzle i ćwieki w kolorze czarnym, brązowym lub naturalnej skóry. Dla osób poszukujących bardziej elegancka torba na ramię, kochamy elegancki model w kolorze czarnym lub bordowym z pomponem włosy. Uroki hairballs to wszystko musi mieć. Innym idealny zarówno w dzień jak iw nocy, model jest bandyta pikowana torba z czarnym i bordowym. Frędzlami torebki są flagowy model sezonu w Mango można znaleźć wzorów rękę, pasek na ramię lub pisać na. torby trwa z tkanin etnicznych i druków zwierzęcych są idealne dla tych, którzy chcą torbę absolutnie trendu. Na wieczór na imprezę lub mają torby nad z błyszczącym wykończeniem i gwiazdy druku, włosy w kolorach zimy lub zamszu. Sprzęgło pochodzi z projektu włosów, print zwierząt, brokatu i perełek, mogą być wykonywane ręcznie lub mieć ciąg do zawieszania. Sprawdź naszą galerię zdjęć, aby zobaczyć wszystkie modele.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 5 = 13


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi Massagem na próstata como fazer