Wędzidełko przekłuwania języka: Ochrona i zagrożenia

przenikliwy gdziekolwiek na usta może obejmować ryzyko uszkodzenia i doustnych. Chociaż jest to widoczne tylko się uśmiechnąć lub pokazać, wędzidełko języka to również miejsce, gdzie można umieścić. Ale uważaj, bo wędzidełko jest wrażliwy obszar, ponieważ jest to mały składany tkanka. wśród podstawowa pielęgnacja musimy podjąć podczas dokonywania piercing wewnątrz jamy ustnej, w tym wędzidełka języka:

  1. Szczotkowanie zębów i języka co najmniej 4 razy dziennie, przy użyciu odpowiedniej szczotki.
  2. Oczyścić przekłucia codziennie płyny do płukania ust (alkohol) dwa razy dziennie, a dwa inne surowicy fizjologicznej.
  3. Unikaj kwaśnych lub ostrymi potrawami, jak cytryny, pieprz, musztarda&# 8230;
  4. Śledź miękkiej diety pierwsze 2 tygodnie, aby odzyskać język gładko.
  5. Unikać mówienia zbyt dużo aby zmniejszyć obrzęk.
  6. Unikaj palenia i picia napojów alkoholowych przez 2 tygodnie.
  7. Uniknąć gry z piercingu.
  8. woda pitna. Możemy również ssać lód.

Po pierwszym miesiącu, wskazane jest, aby usunąć czyszczenie przebijający i zapobiega gromadzeniu się bakterii pod językiem, który może powodować podrażnienia lub owrzodzenia rak.

ryzyko

Moda zwykle wyznacza miejsce gdzie piercing, tendencja sama być bez wątpienia najmłodszy, choć wszystkie zakazane dla reszty. Jednak musimy być ostrożni. Tak więc, na przykład, przebicie wędzidełka języka może stwarzać problemy po umieszczenie. Wśród najczęściej, zapalenie, ból, Trudność żucia i mówienia, Zmieniona zmysł smaku, zwiększone wydzielanie śliny, zębaty, zakażenie i alergia.

Średnio / długoterminowego mogą pojawić się inne zmiany przyzębia lub tkankach, takich jak pęknięcia, otarcia, obszar deformacji, wrzody, wzrost tkanki bliznowatej lub nazwie depapilación lub trójkąta utrata dziąseł między zębami. Najważniejszą uszkodzenie produkowany jest w obszarze, w którym spoczywa na ząb guma, spowodowana przewlekłym zapaleniem i może prowadzić do utraty kości, wzrost ryzyka infekcji i spadek zęba.

Przed włożeniem do przekłucia, ważne jest, aby rozważyć wszelkie kwestie odnoszące się do ich pielęgnacji, czyszczenia i ewentualnych zagrożeń. I co bardzo ważne, zawsze w rękach profesjonalny, zarówno konsultować wszelkie wątpliwości co do umieszczenia przebicia. Gdyby każdy sygnał pojawia się ryzyko, że najlepiej jest usunąć przekłucia.

Możesz być także zainteresowany: pępka Piercing: Wszystko, co musisz wiedzieć, zanim poświadczyć ciebie i jak dbać o piercing nie jest zainfekowany.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 − = 68


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron