Escotofobia: strach przed ciemnością u dorosłych

Escotofobia: strach przed ciemnością u dorosłych. Strach przed ciemnością jest problem, który jest prawie zawsze związane z dziećmi, ponieważ ich wyobraźnia sprawia, że ​​podczas nocy i znalazłem wszystko ciemne zaczynają wierzyć, że pod łóżkiem i szafy są potwory, które mogą ich zaatakować , Oczywiście nie są to przyczyny, które prowadzą do dorosłego bać się ciemności, ale istnieją inne, które sprawia, że ​​ludzie, którzy dawno temu przestał być dzieckiem, również czas podlega iść spać z wyłączonymi światłami, ponieważ mogą one stać się bardziej słaby w tym czasie i Obawy są podwyższone.

Strach przed ciemnością u dzieci jest bardzo często, ale zwykle z wiekiem, a niektóre rada jest coś łatwo zaradzić, gdyż idea potworów i lalki, które ożywają nocą jest czymś zapomniał. Ale nawet mniej powszechne jest również częścią cierpienia dorosłego społeczeństwa escotofobia, Jest boi się ciemności.

Ogólnie rzecz biorąc, ludzie cierpią depresja, lęk, lub kto przechodzi zły czas w swoim życiu, a zatem są bardziej wrażliwy, Mogą bój w czasie, który powinien pozostać w ciemności.

Konsekwencje i środki na escotofobia

Strach przed ciemnością sprawia, że ​​można spać o wiele mniej niż to, co jesteś winien i możesz mieć poważne problemy bezsenność, chociaż istnieją zabiegi dla niego, nawet bez leków, zawsze jest to problem, który przynosi dodanych konsekwencje zdrowotne.

Jeśli problem jest poważny, to nie zniknie wraz z upływem czasu, co z dziećmi, i prawdopodobnie to najlepiej skonsultować się ze specjalistą, aby złożyć psychologiczny zabieg.

Z drugiej strony, choć uważamy, że jest tylko jedno rozwiązanie dla dzieci, pozwól, że jeden mała lampka można przezwyciężyć problem zwrócił się łatwiej.

Co paraliżuje strach, że co? [Test]

Pytanie 1 z 10

Które z tych mocarstw lubisz bardziej?

niewidoczny

latać

nadludzką siłę


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 4 =


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة عيون منتفخة