Colin Farrell: Jego życie jako rodzic dziecka niepełnosprawnego

Colin Farrell właśnie nie oczekuje się, że ojciec, może dlatego, że jesteśmy przyzwyczajeni do widząc to niesamowite i fascynujące amerykański aktor w skórze wielkich bohaterów. Ale pozory mylą, a tym samym, pomimo swojego wizerunku &# 8220; zły chłopiec&# 8221;, Colin stał się człowiekiem o wielkiej wrażliwości i ojcem, który mieszka ze wszystkich możliwych siły relacji z dzieckiem. Ukochany syn, specjalny dziecko. Dziecko niepełnosprawne. Jest to ten sam aktor, który na łamach miesięcznika OkSalute! zdecydowała się powiedzieć jak żyje jego ojcostwo, a przede wszystkim, jak nauczył się odnosić do syna po odkryciu jego choroby.

&# 8220; Mój syn James ma osiem lat. W wieku siedmiu miesięcy odkryliśmy, że el dziecko zostało dotknięte zespołem Angelmana, który ma silnik efekty i poziom werbalny. James do czterech lat nie tylko stawiał pierwsze kroki. To było niezwykłe uczucie dla niego i dla nas wszystkich. Jest to dziecko, które wymaga opieki i mają specjalne potrzeby, ale nie uważam, że jest to niepełnosprawność. Przynajmniej ja nie widzę. Kiedy patrzę, myślę, że jest szczęśliwym dzieckiem. Prawdą jest jednak, że wielka ironia tego zespołu jest to, że często przejawia się w histerię, jakby szczęście było jednym z efektów ubocznych choroby&# 8221; ma Farrell. Patologia cierpiał przez jego syna jest Ciężkie zespół genetyczny Neuro-behawioralnej, co wiąże się z psycho-intelektualnej i silnik opóźnienia, manifestacją napadów padaczkowych, brak zdolności do mówienia, nadpobudliwość. Szczególną cechą tej choroby, jak wyjaśniono przez samego aktora, jest uśmiechnięty wyraz pokazują, że pacjenci prawie zawsze improwizowaną i histerię.

Przyjdź intuicyjnie uchwycić, rzadki syndrom i szczególnie trudne do podjęcia przez rodziców. Oto dlaczego słowa słynnego artysty ojca i docenione jako Farrell, które są ważne i znaczyć pozytywny aspekt, ponieważ Mogą inspirować nadzieję i spokój także do innych rodzin, które napotykają ten sam problem. Aktor potwierdza, że ​​nie czuje się niezadowolony z faktu posiadania dziecka naznaczone HCP: &# 8220; Co jeśli jestem niezadowolony? Nie. Narodziny James, jego istnienie jest dla mnie błogosławieństwem, a nie ciężarem. Dzięki niemu mam dojrzewa, ja wyrosłem, stałem się głębiej człowiek lepiej zrozumieć sens istnienia. A to? Jest to dziecko pokazując niesamowitą odwagę, czystą siłę życiową i nieskażone. Kocham mojego syna, a fakt, że sprawia mi szczególną cześć mu jeszcze więcej&# 8220;. Prawdziwy deklaracja miłości. Ale wysiłki Colin i jego była żona, matka Jakuba, nie jest naturalnie ograniczona do opieki nad własnym dzieckiem. &# 8220; Z moją byłą żoną, Kim Bordeneve, matka Jakuba, jesteśmy bardzo zajęci w gospodarstwie Angelmana badania, aby dojść do diagnostyki i bardziej skutecznego wyleczenia&# 8221;.

&# 8220; Faktem jest, że jest to rzadki zespół. Nie tak jak autyzm, który jest bardziej powszechne zjawisko i miał duże zainteresowanie ze strony społeczności naukowej. Angelmana obejmuje tylko mały świat, na szczęście, oczywiście. Ale dołożę najlepiej w tej walce. Za niewielką choroby jak Angelmana duże pieniądze nie są inwestowane w badania i eksperymenty, ldla przemysłu farmaceutycznego nie jest z przodu. I to jest, gdy Kim i ja, wraz z innymi rodzicami, mamy interweniować, staramy się znaleźć rozwiązania. Przynieść problem do wiadomości opinii publicznej i spróbować dokonać zmian: proponujemy to. Osiągnęliśmy zwycięstwo: w końcu rozpoczęły się testy kliniczne wykonywane do badania Angelmana, a dla nas tylko to jest już wielki sukces. Ale chciałbym powiedzieć wszystkim rodzicom dzieci z Angelmana: Embrace swój różnicę jako okazji celebracji życia we wszystkich jego formach, nawet tych specjalnych&# 8221; podsumowuje aktor. Nie można było dodać coś jeszcze.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 − 28 =


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Erstatning for kød Madre frasi Massagem na próstata como fazer Perdite di liquido maleodorante ombelico