Henry Cavill: nowy Superman aktor jest pech [ZDJĘCIA]

Henry Cavill Aktor jest w modzie. Choć ten film jest już znana: &# 8220; Mówią o mnie, nawet złe&# 8221;. I jest to, że nowy Superman padły opinie na jego najnowszej pracy na DNI. Nie tylko przekonać społeczeństwo, ani krytyki, potwierdzając swoją reputację jako aktor szczęścia w Hollywood. Trzeba powód! Tak, odpukać przed nim&# 8230;

Henry Cavill Jest to w tej chwili aktor w modzie. Widzimy z ostatniego tygodnia na liście Billboard z filmu Batman vs. Superman: Dawn of Justice, i mimo że film okazał się sukcesem w krajach, w których już została wydana, wydajność Cavill On pozostawił nic zadowolonych krytyków. Stąd jego roll Jinx jest potwierdzone. Co więcej, jest on znany jako aktor z najgorszym szczęścia wszystkich.

Aktor starał się być Batman, Edward Cullen i James Bond, ale nigdy nie był szczęśliwy w uzyskaniu dokumentów. On jest człowiekiem wentylatora stalowego. Próbował protagonizarlo kilka lat temu z taśmy Superman: Powrót, ale nie dostał rolę. Przynajmniej on teraz miał swoją zemstę. Potem spróbował inny styl. Cavill mówi, że był zbyt młody, by pasowały do ​​tych ról. Choć brzmi to jak kłamstwo, bo to też starał się być gwiazdą „Zmierzchu”. Rola chciał był Edward Cullen, roli, która udała się do rąk Robert Pattinson.

To nie jest łatwym facet

Aktor postanowił przygotować w wyjątkowy sposób działania. Cavill nie przeszkadzało do oglądania filmów i seriali do przygotowania, ale czytać niezliczone komiksy, aż znalazł klucz do tego, jak swojego ulubionego bohatera super Gwiazda. I zegarek, jeśli myślisz o flirtuje z nim, nie jest łatwym człowiekiem. „Jeżeli dziewczyna krzyczy na mnie, idę coś takiego:" Hej miodem, czy chciałbyś proszku?, Zastanawiam się, jak by się czuła, gdy pracownik budowlany powiedział to samo? Różnica w tym przypadku jest to, że nie czuję się fizycznie zagrożona „, wyznała gwiazda Hollywood. Dobre dla niego.

Co o tym sądzisz? Myślisz, że miał pecha w ostatnich latach? Czy to się teraz zmieni?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 − 81 =


Bol owulacyjny pid Content Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة