Ana de Armas, nowa moda w Hollywood Łacińskiej [ZDJĘCIA]

Ana de Armas Latina to nowa moda Hollywood. Hiszpańska aktorka, choć urodzony w Kuba, Ona udało się podbić Keanu Reevess i jest muza w swoim nowym filmie. Bez większych ceregieli, Ana udało się dostać głową w tym świecie i wydaje się, że sprawa jest poważna, ponieważ już został bespoken kolejny film do działania z nic więcej i nic mniej niż Robert de Niro. Carrerón często ta dziewczyna, która została odsłonięta w szkole z internatem. Pamiętasz?

W Hiszpanii nie miał dużo szczęścia po zgłosiły się szkoły z internatem. Krytyka nie zachowują się wcale dobrze z nią, zwłaszcza po roli w garść Miłości, więc Ana de Armas postanowił spakować i dać staw do Stanów Zjednoczonych. On nawet nie śmiał z różowymi włosami. I wydaje się, że sam Hollywood wycenili jego talent, aby convertila Latina aktorki w modzie.

Ale sprawa nie jest tam, ponieważ masz już inne zadania w walizce na następny rok. Jednym z nich jest to film o nazwie Overdrive a także działać z Robert de Niro W rękach filmowych z kamienia i wreszcie będzie jednym z bohaterów ramiona i taśmy Dudes. Dużo pracy, które nie potwierdzają, że Ana de Armas jest moda w języku hiszpańskim Tinseltown.

Clotet rozwódka

Pamiętaj, która poślubiła aktora marc Clotet w lecie 2011 roku w kameralnej ceremonii, prawie tajnym, na wybrzeżu Costa Brava. Ich było związek pełen wzlotów i upadków, z ciągłymi plotkami kryzysu pogarsza rzadkich okazjach, kiedy dwa przyszedł razem na imprezach publicznych. W końcu pogłoski oddzielenia małżeństwa potwierdzono podczas Gala Goyas. Anna i Marc rozwiedli się w 2013 roku.

Cieszymy się wiele dla niego i mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce w Hiszpanii. Lubi swoje życie, tak jak stało się z Paz Vega lub Elsa Pataky Można powiedzieć, że jest już gwiazdą Hollywood.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 47 = 55


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Content Danacol laxatif Erstatning for kød Eruptions cutanees vih