2015 najprzystojniejszych aktorów: najbardziej uwodzicielski Film i TV [ZDJĘCIA]

Kim są najlepsi gracze na świecie w 2015 roku? Jakie są gwiazdami filmu i najseksowniejszą telewizora? Zebraliśmy listę najseksowniejszych mężczyzn w Hiszpanii i za granicą. Kto jest najpiękniejszy z nich wszystkich? Bo dla nas Alex González, W tym roku przyszedł w serii Książę. A jeśli mamy dać międzynarodową nagrodę, jak i dla Jaime Dornan przez 50 odcieni szarości. Kim są pozostali bogowie piękna?

Pochodzić z jednym ze swoich artykułów, które są w poręczne ostygnąć od upału. Czy też nie, ponieważ jesteśmy przekonani, że jeśli spojrzeć na galerii można wejść ci gorąca. Powiemy wam 40 aktorów w tym 2015 roku stały się one bardziej uwodzicielski. Jak już mówiłem, krajowy podium zajmują Alex González, Opuścił nas do szaleństwa z jej pojawienie się w księcia.

W pobliżu znajduje się podium Jake Gyllenhaal, 34, znany przede wszystkim jako bohater Prince of Persia: The Sands of Time. W tym roku również znany jego romans z Ruth Wilson był ani zaprzeczyć, ani potwierdzone przez aktorów.

A więc możemy powiedzieć wiele guaperas facetów, którzy mogliby wejść do pierwszej 5. Istnieją różne style. Są tacy, którzy nigdy nie wychodzi z mody. W tej grupie możemy obejmują ludzi jak Richard Gere, Antonio Banderas, Tom Cruise, Brad Pitt czy George Clonney, ludzie, którzy podpisali pakt z diabłem i że choć nie przestać spełniać urodzin, są równie przystojny.

Następnie są młodzi ludzie, którzy będą silne. W tej grupie m.in. Zac Efron, Taylor Lautner i Liam Hemsworth. Z pewnością nie jest to wolny jest Ashton Kutcher, który właśnie ożenił się potajemnie z Mila Kunis.

Hiszpania calidade

I wreszcie, nie możemy przestać analizując grupę hiszpańskich aktorów, którzy odbił się w tym roku. I to gdzie komendy Jesús Castro, Dziecko, z tymi dużymi oczami pozostawił nam wszystkim przypięte. Co więcej, Yon González, jego brat Aitor Luna, Quim Gutiérrez, Marc Clotet lub Maxi Iglesias.

Jak widać, lista ta z 40 mężczyzn nie jest brzydki. Więc idź wybierając z galerii Pójdę kopalni. Które wolisz?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2


Content Danacol laxatif Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo