Paz Vega bez ubrania: kontrowersyjne zdjęcia do kalendarza Lambertz [zdjęcia]

Paz Vega bez ubrania: kontrowersyjne zdjęcia do kalendarza Lambertz. spektakularny aktorka Andaluzyjski on przedstawiony w Berlin kalendarz Niemiecka firma Lambertz, znanym producentem domowych słodyczy i ciastek. Jest uważany za "kalendarz Pirelli„Niemiecki przez zmysłowość zdjęcia znaleźliśmy wewnątrz. One, w szczególności, spowodował wielkie kontrowersja Tu, w Hiszpanii, ponieważ pokazuje, Paz Vega modli się do Matki Boskiej Wcielenia w Gerena, klęcząc i pokryte tylko kocem. Protesty mieszkańców obszaru, na którym ta kaplica nie czeka.

Paz Vega zawsze był znany jako prowokacyjny aktorka i jej praca jest zawsze w centrum uwagi. Andaluzyjski tłumacza, który jest również wizerunek firmy kosmetycznej L'Oreal, wydaje się bardzo zmysłowy dla kalendarza znanych marek niemieckich czekoladek. W związku z tym, że wprowadziła w roli Carmen, charakter Sewilli legendy i pozował do fotografa José Manuel Ferrater z kostiumy zaprojektowane specjalnie na tę okazję przez Lucas María.

Więc widać, Paz Vega nie tylko jak w Hiszpania, Niemcy są także zadowoleni z pięknej Andaluzji aktorki i żądać ich obecność na wielu imprezach. Ostatnia miała miejsce w ten weekend. Oprócz prezentacji kalendarza z firmy Lambertz, Paz Vega brał udział w Europejski Festiwal Filmowy, gdzie prezentowane nagrodę dla najlepszego filmu na "Jak zostać królem”. Jak to miało miejsce na Festiwalu Filmowym w Szanghaju, nasza aktorka schwytany oczy wszystkich jego piękno i elegancja, zawsze w rękach męża, Orsona Salazar.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 8 =