Monica Bellucci: Teraz z rosyjskiego potentata?

Monica Bellucci mogła mieć romans z rosyjskiego potentata. Było wiele komentarzy skupić się na nagły rozwód Monica Bellucci francuski aktor Vincent Cassel, po 14 latach szczęśliwego małżeństwa i dwoje dzieci razem, ale według kilku źródeł, wydaje się, że wszystkie wątpliwości zostały usunięte, a włoska aktorka mogła utrzymać romans ze znanego rosyjskiego potentata.

Sędzia nie jest niczym innym niż Telman Ismailov, miliarderem z początków w Azerbejdżanie 56 lat, z Monica Bellucci mógł mieć romans przez cztery lata; i mimo, że włoski prawdopodobnie nie będzie widać ten związek w postaci niewierność, bo nie wierzę w to, na pewno jego teraz ex-męża Nie będzie dobrze siedzieć wieść.

Mónica Bellucci rozwód po 14 latach małżeństwa Mónica Bellucci i Vincent Cassel aktor rozdzielić po 14 latach małżeństwa. Chociaż byli jedną z par Aktorzy atrakcyjny międzynarodowa scena ponieważ wiedział, że później 1996 i uciskać małżeństwo w 1999 roku, Mónica Bellucci włoska aktorka i Frances Vincent Cassel zdecydowały zdecydowanie oddzielone, po pełnej relacji Wzloty i upadki, i jeden z najbardziej nietypowy, ale wydawało się, że być konsolidowana dwie córki oni mają wspólnego. Jednym z romansów folii, która nagle się kończy, ale na pewno bardzo szybko zarówno zarządzać odbudować swoje życie oddzielnie.

włoska aktorka Monica Bellucci, Po 48 latach, pozostaje jedną z kobiet więcej pożądane i podziwiane planeta, dzięki rasowej piękna i posągowa ciała, które jeszcze kilka dni temu wspólnie z mężem w sposób 14 lat, aktor Vincent Cassel, 46.

Według niektórych źródeł, zostały one własny reklamodawców Aktorka, którą widzieliśmy na festiwalu filmowym w San Sebastian w ubiegłym roku, menedżerów do publicznej wiadomości o jego rozwód, który zaskoczył wszystkich z zaskoczenia, po pełnym małżeństwa Wzloty i upadki urodzony ich dwóch córek, Deva 8 lat, a Léonie 3, lecz wyglądało to jak jeden z najsilniejszych w obecnej sytuacji.

Ta atrakcyjna para miała tajemnicy, jest to, że pomimo, że zainstalowany na Rio de Janeiro przez rok, prawie że nie mieszkają razem, jak interpreter wyznał ostatnio: „Vincent i mieszkam zupełnie niezależne życie od siebie. Nie jesteśmy razem cały czas: twoi przyjaciele są twoje i moje jest inna sprawa. To nasza tajemnica ".

Monica Bellucci, gwiazda uwodzicielski makijaż kolekcji D&G w 2012 roku, powiedział także w czasie: „Nie wierzę w miłość, ale wierności. To, co mnie interesuje, miłość. Co jeszcze wolałbym nie słyszeć. Muszę wiedzieć, że osoba chcesz będzie tam, jeśli jest to potrzebne. Myślę więc, w wierności serca. Na ciele mam więcej pytań. Zachwiania mięsa jest łagodniejsze. Niestety, nie ma prawa, aby utrzymać dwie osoby razem lub umowę, która zmusza do naśladowania. Szkoda, że ​​nie było. Niedoszły szanować i że wszyscy wiedzą, mamy do czynienia. Zamiast tego, nie wiemy nic. I wracamy dzień po dniu. Tak to działa związek. Się, gdy jest to niemożliwe, aby wiedzieć ".

Mamy nadzieję, że oba mogą odbudować swoje życie osobno bardzo szybko i wrócić do być tak szczęśliwy, jak zostały one do tej pory razem.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 − 51 =


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos Madre frasi إيجابيات الصورة