Hugh Jackman świętuje swoje 20-lecie z żoną

Czy to możliwe, wiecznej miłości? Nczy mamy odpowiedź, ale coś, co jest blisko. I to, że aktor Hugh Jackman Zajmował 20. rocznica ożenił się ze swoją żoną. Rekord w czasach jesteśmy, a zwłaszcza gdy jesteś hottie jak jest mitycznym Lobezno. Ale nic, on nie słucha nieprzyzwoitych propozycji i pozostaje wierny Debora Lee. Sekret? Dla kocham ją od pierwszego dnia, mówi. Jakby to było takie proste ...

&# 8220; Jestem bardzo wdzięczny, że spotkał się przed wszystkim, co wydarzyło się później, ponieważ wszystko, co mieszka w mojej karierze, a na ekranie zawsze robiliśmy razem&8221; gdy mężczyzna mówi, to jest to, że jest tak w tobie zakochany. A na szczycie tego człowieka jest Hugh Jackman To czuć najszczęśliwszą kobietą na świecie.

I aktor 47, który już ma gwiazdę na Walk of Fame, mówi, że jest więcej niż w miłość od pierwszego dnia jego żona Debora Lee, i że minęło 20 lat od mijali ołtarz.

Oświadczenia te zostały wykonane w programie Ellen DeGeneres, gdzie mówił o Eddie The Eagle, jego najnowszego dzieła. Choć w filmie, jak zwykle, trochę omówione i koncentruje się bardziej na sukces jest jednym z najbardziej stabilnych par. &# 8220; Jest to wspaniała rzecz mieć tę historię. Spotkaliśmy się przed staje się sławny. To była moja pierwsza praca i oczywiście była najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek mi się&# 8221; powiedział gwiazdę filmową na żonę. To wystarczy, aby jeść, prawda?

Dwa przyjęte dzieci

W tych 20 lat to minęło wiele rzeczy, takich jak bycie rodzicami dwóch adoptowanych dzieci, Oscar i Ava. &# 8220; Mój syn jest&# 8230; Wiesz co lubię mojego syna? On ten film spacer w lesie, że od Robert Redford i mówi: &# 8216; Kocham tego faceta. To mnie&8217;. Uwielbia być na zewnątrz. Uwielbia czytać, nigdy nie jest z grami wideo i innych rzeczy. To z pewnością coś niezwykłego&# 8221;, skomentował jego 15-letniego syna.

Prawdą jest, że czujemy się bardzo zazdrosny o takiej Debora, ponieważ był jednym z najseksowniejszych facetów na świecie, ale ma go też w Palmettos. Wydaje się, że nadal istnieją prince Charming. Nie sądzisz?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 3 =


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi إيجابيات الصورة