Świętować rocznicę ślubu: Pomysły, prezenty i zwroty [ZDJĘCIA]

Rocznica ślubu: Jak świętować. Czy chcesz, aby świętować w wielkim stylu na rocznicę? następnie oferujemy kilka pomysłów, aby świętować, prezenty z tych, którzy dają do swojego partnera i zwrotów, z którymi niespodzianka.

Pomysły z okazji rocznicy ślubu

Czy Twój rocznicę ślubu nadchodzi i nie wiem jak to obejść? Nie wszystkie pary mają powód do świętowania w ten sam sposób, więc nie martw się, bo jeśli brak wyobraźni brakuje nam cię za rękę prezentując ty niektóre pomysłów, aby świętować swoją rocznicę ślubu:

  • można uruchomić rano przygotowuje pyszne śniadanie. Wyróżniać się z rutyny codziennego zaskoczyć swojego partnera z pysznym menu można, na przykład, służyć w samym łóżku. Mówią, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia, bo co lepiej rozpocząć dzień rocznicy, jak również.
  • Zarezerwować pierwszą restaurację gdzie cenasteis razem. Może to być doskonały pomysł, aby zapamiętać swoje pierwsze chwile intymności.
  • Jeśli, z drugiej strony, prefirieras być sobą, którzy przygotowują kolację dobrym rozwiązaniem jest użycie i książkę kucharską przygotowując pyszny przepis. Jeśli chcesz, aby w nocy żywy ... nie przegap następujące recepty na przygotowanie kolacji afrodyzjak!

Oryginalne prezenty na rocznicę ślubu

Czy chcesz zaskoczyć swojego partnera daje jej kilka słów o miłości na rocznicę? Jeśli nie masz wystarczająco dużo wyobraźni, można być zawsze inspirowane przez następujące ślubne wiersze i zwroty gody które prezentujemy tutaj:

  • Szczęście jest żonaty do swojego najlepszego przyjaciela. Te lata były najszczęśliwszy w moim życiu.
  • W miłości nie chodzi o liczenie lat jesteśmy razem, ale do szczęścia jest on nam dany, mówi sama za siebie.
  • Dziękuję za wysłuchanie moich myśli, aby zrozumieć swoje marzenia, żyć z moich braków i do kochania mnie przez te wszystkie lata. Wszystkiego najlepszego.
  • Chociaż małżeństwo jest dziełem Nieba, trzeba pracować na ziemi. Obiecuję, jeżeli jest to konieczne do pracy w godzinach nadliczbowych, tak że nasz nigdy nie może być złamana.
  • Musiałem pocałować wiele żab zanim znalazłem mój książę. Dzięki za wszystko i szczęśliwy rocznicę.
  • W tym dniu naszej rocznicy, muszę przyznać, że w naszym związku ja zakochałem wiele, wiele razy. Zawsze ta sama osoba. Ty. Wszystkiego najlepszego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 8


Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron