Daith: Piercing, który pomaga złagodzić migreny

Daith, ale bez dowodów naukowych, stał się popularny alternatywny sposób, który jest uznawany za łagodzeniu migreny uciążliwości. Roztwór nachylenia, jest już znany jako Daith Piercing. Gdzie?, Czy to bezpieczne? Sprawiają, że Daith boli?

Pierwsze przebicie może być znacznie więcej niż kwestia tożsamości lub mody, jeżeli ze względu na wniesienie kolczyk w uchu, jak mówi dr Thomas COH, twórca Daith Piercing może nawracające bóle głowy ulgę. W obszarze ciała, gdzie jest on umieszczony, i jak to stoi, to być odpowiedź.

Przewlekły ból głowy

Migrena jest znacznie więcej niż ból głowy, ponieważ może towarzyszyć irytujących i obezwładniające objawy, takie jak nudności i wymioty oraz nadwrażliwość na światło i hałas. Według danych medycznych, szacuje się, że 15% populacji cierpi na migrenę lub nawracających bólów głowy. Ostry atak migreny może trwać do 72 godzin.

Dr Thomas zalecenie COH poddaje się najpierw sesji akupunktury, aby zobaczyć, jakie miejsca w ucho igły produkować większą ulgę w bólu. To będzie dokładny punkt, gdzie będzie presja, aby umieścić stoku lub Daith piercing.

Chociaż nie jest obsługiwana naukowo Przebijania alternatywny sposób Daith nie wolno się złapać na, zauważając, że jeśli to nie działa jako środek terapeutyczny można zawsze wyglądają oryginalne i inny przekłucia.

Daith Piercing, czy jest to bezpieczne?

  • Umieszczenie przekłucia, bez względu na obszar, nie jest pozbawione ryzyka, zwłaszcza jeśli nie zwracają się do specjalisty.
  • Obszar, w którym przebicie wewnętrzna chrząstka ucha jest umieszczony, jest wrażliwy na infekcje i obszar krwawienia.
  • Po przekłuciu może powodować ból w okolicy.
  • Mimo, że proces wiercenia umieścić nachylenie trwa około 10 minut, gojenia może trwać do 6 miesięcy.

Możesz być także zainteresowany: 5 niebezpiecznych powikłań poprzez piercing w ustach i na całym przebite wędzidełka języka: opieki i niebezpieczeństw.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 70 = 79


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron