Cristina Pedroche: Najbardziej zmysłowe dla Ax [ZDJĘCIA I WIDEO]

Cristina Pedroche: Najbardziej zmysłowy dla Axe. Reporter Cristina Pedroche został wybrany jako nowy obraz podpisania dezodorantów Axe, zanim następny 22 grudnia jest świętować „Koniec Partii Światowej”, marka zorganizowane zgodnie z przewidywaniami kalendarza Majów. Aby to zrobić, Madryt wylądował na sugestywny sesja zdjęciowa, a także w rolach głównych obok komików Antonio Castelo i David Broncano seria Internecie cztery rozdziały, oprócz humoru, wszyscy mogą cieszyć się odrobinę zmysłowości Pedroche w najlepszym wydaniu.

Cristina Pedroche Wiadomym jest, aby wszyscy w naszym kraju za udział w programach „Koszmar” i „Inna Movida”, ale także w celu wykazania jego wielka poczucie humoru w każdym ze swoich występów w telewizji, pokazano również ma swoje wyrzeźbione ciało i jego spektakularne piękno, które uczyniły ją jedną z kobiet więcej powrotu w Hiszpanii i członek organów Komitet Ekspertów ds Seducción Ax.

Ten swoisty trójka zagrała w serii o nazwie internetowym 'Biesiada Pro 2' z Gestazión we współpracy z Papanatos, które mają być transmitowane cztery rozdziały na stronie internetowej axepro.es, gdzie humor będzie wyzwaniem przepowiedni Majów.

Aby to zrobić, Cristina Pedroche, którego widzieliśmy na okładce FHM 100-te, wystąpił w zmysłowy zdjęciowa w których wydaje się wyglądać prowokacyjny, ubrana w czarnej sukience z wielu otworów i dużego włosy, stwarzających bardzo sugestywny między pościel satynowa, potwierdzając to, co Sara Molina, szef Ax powiedział w jego czasach: &# 8220; Cristina Pedroche został wybrany ze względu na ogromny potencjał uwodziciela zamknąć wyjątkowy i pełen niespodzianek dla roku AX, zanim końców świata&8221;.

Zgodnie z tezą tego miniserialu, Castelo traci pamięć i nic nie pamięta o oczekiwanej „Fiesta del Fin del Mundo”, więc wszyscy jego przyjaciele będą Ci pomóc pamiętam.

Nie przegap dwa pierwsze rozdziały „ucztowanie Pro 2” i dostępne na stronie internetowej. Opuszczamy przyczepa więc idziesz otwierając usta przed przerażającą „końca świata.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1


Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة