Powrót do szkoły 2015: materiały szkolne dla pierwotnej i wtórnej

uczelnie ponownie otworzyć swoje podwoje. To powrót do szkoły 2015 roku w ramach przygotowań do nowego kursu jest niewątpliwie musi przygotować plecak z przyborów szkolnych. Co będzie potrzebne do Twojego syna / córki na tym kursie? W zależności od wiek, Logicznie rzecz biorąc, lista będzie inny rodzaj szkolne (Z książki obrazów poprzez zeszyty, ołówki, glina, foldery&# 8230;). Aby ułatwić zadanie mając wszystko gotowe do rozpoczęcia roku szkolnego, to najlepiej zrobić listę.

To jest czas, aby zmienić układ i zostawić roku Plus godzin słońca, plaży i gier w handlu zajęcia i badania; i że każde dziecko będzie musiało być przygotowane z wszystko, co niezbędne w zależności od przebiegu i szkoła ostatecznie wybrali.

Zazwyczaj każda szkoła oferuje rodzicom lista z materiału będą musieli ich dzieci w ciągu roku szkolnego, która maleje od przedszkola do ESO lub liceum, aw tym roku w kilku podręcznikach zostanie zmniejszona ze względu na Lomce (Ustawa organiczna do poprawy jakości edukacji).

Materiał dla przedszkolaków

W tych wczesnych latach szkolnych dzieci od 0 do 6 lat Oczywiście nie trzeba podręczniki do nauki, jak uczą się kontrolować swoje ręce i oczy uchwycić wszystko, więc materiały muszą zadzwonić ich uwagę na ich kolory, tekstury, kształty, itd. z którego można spreparować najbardziej twórczy.

W tych kursów jest to, gdzie więcej materiału będzie musiał nabyć rodzica, który zazwyczaj składa się z farby, markery, kredki, modelina, nożyczki, klej, tektura, oprócz puzzle i akcesoria, takie jak kurs chusteczki, fartuchy lub podobnych chronić wypadek. Jest również często zawarte w wykazach suknię lub dziecka dla najmłodszych.

Materiał na Primary

Ten etap szkolny obejmujący od 7 do 13 lat, Składa się ona z trzech cykli; pierwszy, w 1 i 2, materiały te są bardzo podobne do poprzednich, ale do bardziej skomplikowanych rzeczy i rozwijać kreatywność i umiejętności motoryczne Dzieci najbardziej.

W kolejnych cyklach książki i zeszyty Są bardziej obecny, jako nauczyciele zaczynają zaszczepić przedmiotów ogólnych, takich jak kultura Świadomości ekologicznej, język hiszpański, języki obce i matematyka, oprócz WF, Przedmiotem zawsze obecny w każdym wieku.

Dodatkowo, lista może również obejmować notebooki dużą siatkę, paski i białe prześcieradła, ołówki, gumka do ścierania, kolorowe farby lub kredki, ciekłym klejem lub ołówek klej plastikowa linijka, nożyczki, temperówka, plastelina. Od drugiej klasy, również powinno zawierać Słownik szkolny, i od jednej czwartej klasy Kalkulator z czterech podstawowych operacji. Od piątego pierwotna Geometria zestaw z linijką i kompas precyzyjnych.

Materiał dla licealistów

W wieku od 14 dzieci i muszą zwiększyć swoją wiedzę do bardziej skomplikowanych pojęć, więc większość materiału będzie podręczniki i zeszyty do nut, chociaż mogą one również zastosowanie w trakcie trwania różnych materiałów do edukacji artystycznej jako pastelowe farby, ołówki o różnej twardości, węgiel drzewny, itp szkicowników plus materiały, takie jak rysunek techniczny reguła, kwadratowe i stożkowe kompas arkuszy o różnych rozmiarach.

Oprócz specyficznego materiału każdy nauczyciel może zażądać, w ogólnym wykazie materiałów do ESO studenci mogą również zawierać pamiętnik, Kalkulator naukowy, Słownik hiszpański i inne języki (Zgodnie z wybranym języku) kątomierz jeden pendrive, tablet lub laptop i notatnik.

Jak zorganizować szkolne

Dokonując listę przyborów szkolnych jest ważne, aby rozważyć kilka kwestii, w szczególności, aby zapisać. Sprawdzić materiał z poprzedniego roku i zobaczyć, co jest jeszcze w stanie stosować i jakie będą musiały być wymienione. powinien Porównaj ceny Wśród kilku sklepach przed zakupem materiału. Jeśli chodzi o książki, rynek książki z drugiej ręki może pomóc zaoszczędzić kilka euro.

Nie oczekuj zbyt ugrzęznąć z tym wiele przydatnych do tych dostępnych pomoc w przypadku rodzin z trudnościami gospodarczymi; wiele z nich również poproszony w trakcie kursu, nie trzeba mieć wszystko od pierwszego dnia.

Możesz być także zainteresowany: Powrót do szkoły: Jak zaoszczędzić z książek używanych iz powrotem do szkoły: Zalety posiłków szkolnych dla swojego dziecka.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi Massagem na próstata como fazer