udomowione renifery kostium dla dzieci: Jak to zrobić krok po kroku [ZDJĘCIA]

Renifer kostium dla dzieci: Jak to zrobić. Boże Narodzenie Oni spadają, a wraz z nim jeden z najbardziej gorączkowych porach roku jeśli chodzi o zakupy i przygotowuje się do świąt. Jedną z tradycji, że nie odejdzie jest rola dzieci w szkole lub niektóre Christmas Party do których mają iść w przebraniu. Z muszą być zorganizowane wszystkie wydatki związane ze świętami Bożego Narodzenia i wszystkiego, zwykle czas i pieniądze są często główną wadą dla kostium. Ten rok może być inna, nie panikuj, bo uczysz zrobić strój renifera dla swojego dziecka w prosty sposób i z elementów, które mają w domu lub można kupić za niewielkie pieniądze.

Renifery są wśród zwierząt najbardziej przypomina Boże Narodzenie. sanki Papa Noel że nie będzie poruszać się bez nich, a wiele dzieci na całym świecie byłaby bez nadziei i bez prezentów. W tym roku dziecko może stać się jednym z nich w łatwy i droga do domu. Wyjaśniamy krok po kroku.

Jak to zrobić?

Jeśli wykluczyć w tym roku tradycyjne stroje, takie jak Trzech Króli, dla swoich dzieci i nie wiem który z nich wybrać, proponujemy toaletka renifery. Jest oryginalny, Boże Narodzenie, i będzie bardzo łatwe do zrobienia podczas bardzo dobre rezultaty.

  • Co jest najważniejszym z renifera? poroża. Następnie należy uruchomić tam. Aby zrobić to, czego potrzebujesz to trochę sztywny, brązowy czuł brązowy tektury lub kartonu. Opiera się na materiale zostały wybrane dwa identyczne rogów (Można zrobić najpierw, wyciąć i używać go jako szablon dla drugiej) z ołówkiem i wyciąć je i trzymać je w szerokiej opaską. Uczynić je tak, że rogi są pionowe.
  • dla odzież, To nie musi być brązowy. Najprostszym jest to brązowe legginsy i sweter lub bluza dopasować. Pamiętaj, aby znaleźć w domu coś, co będzie służyć do niego.
  • rękawice i obuwie Muszą być czarne naśladować kopyta.
  • Jeśli chcesz pomalować swoją twarz, brązowy píntasela, czy nie, po prostu pomalować nos czerwoną szminką lub za pomocą specjalnej farby do twarzy.
  • Kostium jest gotowy i ma już w swoim własnym domu, aby renifer sam gotów zrobić niezapomniane wakacje.

Widzisz, to nie jest trudne do uzyskania zabawny i oryginalny strój i nie warto wymówką, że nie wiem, rzemiosła, ponieważ jest to bardzo proste. Innova w tym roku i zobaczył swoje renifery syn, z pewnością wywoła sensację! i że może stać się najlepszym darem Boże Narodzenie dla najmłodszych.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 50 = 58


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Corte de cabelo do eserto Homme qui se sent femme Oysho إيجابيات الصورة