Król Mago domowy strój dla dzieci: jak to zrobić krok po kroku [ZDJĘCIA]

Mago Rey kostium dla dzieci: jak to zrobić krok po kroku. Na pewno w szkole swoich dzieci są już przygotowuje trochę teatru lub żywej szopki na Boże Narodzenie, a jedną z postaci, które nie może zabraknąć w żadnym akcie tego typu są Magi. Poza tym jest najbardziej typowe postacie są najbardziej pożądane małe, przez tę warstwę nośną i korony, a także poczuć ważną rolę robi. Więc dzisiaj mamy zamiar dać wyobrażenie o tym, jak można zrobić prosty strój Magus nie będąc ekspertem krawcowa lub konieczności wydawania fortuny. Ponadto istnieją rzeczy, które dzieci mogą zrobić sami.

Jedna z najzabawniejszych rzeczy, kiedy sukienka jest wcześniej ukryć się w domu, bo z szeregu podstawowych materiałów i starych ubrań w domu może być bardzo oryginalne stroje domowe.

Dzisiaj pokażę ci, jak to zrobić jedną Magus dla dzieci w domu, pamiętaj, że jeden z tych dni, należy im iść do szkoły ubrana. Można to zrobić szybko i bez bycia ekspertem z igłą, jak strój gwiazdy, anioła lub pasterza.

Jak zrobić prosty kostium Magus

  • Pierwszą rzeczą, jaką zrobimy będzie szata Król. Musisz arkusz z gładkiego koloru tylko do której trzeba zrobić dziurę w środku tak, że dziecko może następnie wejść w jego głowę. I że nie pasuje do szerokiej tunice, związać swoją talię z szalikiem lub chustką twoich masz w domu jakiś jaskrawy kolor lub wzór stylu barokowym.
  • dla warstwa, ulubiona część kostiumu dzieci, masz kilka opcji. Można to zrobić z kawałkiem tkaniny, arkusz lub nawet worek na śmieci, jeśli chcesz mimo że trochę dziecka. Po prostu trzeba uszyć linę tak, że krawat na szyję i ozdobić go z gwiazdami lub podobnych motywów złota lub srebra tektury.
  • korona Jest to jeden z elementów stroju, który może spowodować, że dzieci same. Tylko oni mają wyciągnąć koronę na kawałku tektury wydłużone, wole wykładania go folią aluminiową, aby błyszczeć i wreszcie połączyć końce tak, że jest okrągła i gotowy na miejsce dziecka na głowie. Ale jeśli mag Król, który dotknął swojego syna jest Baltazar, nie nosi koronę, ale turban, które można łatwo zrobić ze starym ręcznikiem z domu. Aby to zrobić, po prostu trzeba przykręcić ręcznik w kręgu i łatwym sposobem, aby to zrobić, to pomóc Ci w podejmowaniu nogawki udo formy. Gdy ręcznik jest całkowicie nawinięta można zdjąć nogę i masz idealne miejsca, aby zmieścić głowę dziecka. Hit mu pióro i błyszczący plastik i wyglądać prawdy turban.
  • dla broda Melchor i Gaspar, najlepsze co możesz zrobić to pomalować specjalnymi farbami do twarzy (biały lub brązowy, w zależności od króla), tak jakby Baltasar zrobić to samo, ale z całej jego twarzy. Ale masz również możliwość, aby to zrobić z bawełny trzymać go na kawałku tkaniny, a następnie mocowane o głowę z gumką.

W galerii masz różne wizerunki kostiumach Króli, który wraz z tych pomysłów, może pomóc i inspirować do zrobić własny strój.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 6


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Corte de cabelo do eserto Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer Oysho