Wszystkie substancje słodzące dla diabetyków

Jeśli mam cukrzycę, ¿Mogę podjąć środki słodzące?, Czy lepiej wybrać naturalny lub sztuczny? Są to niektóre z pytań dotyczących możliwości przynieść słodki kontakt z substancjami słodzącymi. Pamiętaj, że w przypadku Cukrzyca typu 2 Wskazane jest, aby nie brać cukierków i innych preparatów zawierających cukier. Jednak niektóre słodziki, po kilku badania naukowe wykazały, że można bezpiecznie zawarte w diecie dla cukrzyków. Te substancje słodzące są zarówno naturalne jak i sztuczne, i są zalecane ze względu na ich szczególne Indeks glikemiczny.

sorbitol

Wśród naturalnych środków słodzących dla osób z cukrzycą jest sorbitol. Mniej słodka niż sacharoza, to nie powinien nadużywać, bo to również ma wiele kalorie. Ta substancja słodząca, gdy osiągnie jelito nie stać fruktoza. Zaleca się, aby nie nadużywać jej zużycia z powodu jego efekt przeczyszczający, i to nie jest najlepszy wybór, jeśli stosujące dietę utrata masy ciała ze względu na wysoką wartość opałową.

Stewia

Stewia jest słodzik, które mogą być zawarte w diecie dla cukrzyków. Jest to naturalnie występująca substancja, która ma Duża moc słodząca, większa nawet niż cukier, a bez wpływu na poziom glukozy we krwi. Właśnie z tego powodu zaleca się diabetyków. Jest również dobrym sprzymierzeńcem, ze względu na zawartość kalorii w zerowym diety.

aspartam

Wśród dopuszczalnych sztucznych substancji słodzących diabetyków również aspartam, to nie ma wpływu na metabolizm poziom cukru we krwi. Jest syntetycznym środkiem słodzącym o słodzących 200 razy większa niż cukru. Ta substancja słodząca jest zalecane nawet dla tych, którzy przestrzegać diety odchudzanie ponieważ ich kalorie są znikome. Jednak nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej; w szczególności nie więcej niż 40 mg / kg wagi ciała. Nie należy przyjmować w czasie ciąży i laktacji.

cyklaminian

cyklaminian Jest to sztuczny słodzik, które mogą być spożywane przez diabetyków. Ta substancja słodząca jest 30 razy słodsza niż cukier i ma zerowej kalorii. Z tego powodu zaleca się, aby ci, którzy przestrzegać diety. Zaleca się jednak, aby nie przekraczać dawki bezpieczeństwa, od około 11 mg na kg masy ciała na dzień. Wreszcie, jak aspartam, słodzik ten nie jest zalecany w czasie ciąży i laktacji.

sukraloza

Wreszcie, sukraloza. Ten sztuczny środek słodzący jest uzyskiwana przez modyfikację struktury sacharozy. Może być stosowany przez diabetyków, ponieważ całkowicie eliminuje organizm i nie ma wpływu na poziom cukru we krwi.

Możesz być także zainteresowany: Cukrzyca: jak go odkryć? i 5 naturalne słodziki, których nie można przegapić.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 4 =


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos Massagem na próstata como fazer عيون منتفخة