Natacha z GH6: zaatakowany za pomocą śrubokręta w szyjnej

Zróbmy trochę GH pamięci. Pamiętasz 6. edycji Big Brother? Został on wygrał Juanjo. dobrze, trzeci płoza Argentyna była to bardzo atrakcyjna dziewczyna i dał dużo zabawy w domu Guadalix. Imię i nazwisko: Natacha. Pamiętasz? Dobrze jest dziś wiadomość, ponieważ młody człowiek piętnaście lat w koszulce piłkarskiej zaatakował ją śrubokrętem na ulicy, chcąc ukraść jego telefon komórkowy. Więcej szczegółów.

Natacha Jaitt Jest to związane z sieciami społecznymi zaskakujące i przerażające zdarzenie miało miejsce w Palermo (Buenos Aires). Tam, piętnaście lat z koszulką river Plate on zaatakował śrubokręt na ulicy, chcąc ukraść jego telefon komórkowy. W tym przypadku nie jest to atak z wentylatorem, jak przy innych okazjach, gwiazd, ale obawiał się kradzieży.

Zarówno zwrócił uwagę Natacha później został zatrudniony przez Xavier Sardá dla marsjańskich Kronik. Następnie objął prowadzenia własnego show na Playboy TV nazywa Clinic seksualne. Natacha ma syna Valentino, z jego relacji z późnego aktora Adrián Yospe. Cieszymy się usłyszeć od niej, choć w tym przypadku mielibyśmy pozostała taka sama.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 69 = 76