Brak komunikacji między partnerami

brak komunikacji między partnerami Jest to jeden z problemy Najczęstszym. W trakcie rozmowy i zauważa, że ​​nie rozumiesz, mówisz tylko do dyskusji lub po prostu czas masz w lewo, aby powiedzieć wam rzeczy, to jest jasne, że coś jest nie tak w twoim związek. Inne razy, stres gazeta, praca, rutyna&# 8230; To sprawia, że ​​zatrzymanie opiekuńczy dla pary i skupić się na innych aspektach, aż pewnego dnia okazuje się, że już nie wie, co robi i co dzieje się z osobą, którą dzielić swoje życie.

brak komunikacja w para Może on mieć różne kształty lub z powodu różnych przyczyn, ale we wszystkich przypadkach, jeśli chcesz pokonać kryzys trzeba będzie umieścić na swojej części odzyskać zasadniczą część swojej relacji: Komunikacja.

Aby utrzymać związek jest niezbędna, aby mieć dobrą i sprawną komunikację. Kiedy pary przestać komunikacji, przestają wiedzieć i rozumieć, otwierając szczelinę między nimi, które stopniowo robi się coraz większy za każdym razem. czasami brak komunikacji może być dyskusje które nie zostały rozwiązane prawidłowo lub, w wielu przypadkach, zamiast kłócić zdecyduje się milczeć.

klucz tak że nie ma dobra komunikacja para to:

  • prowadzenie dialogu o problemach próbują zrozumieć i zająć miejsce drugiej strony.
  • Być jasne, że mówią wiele nieporozumień unika.
  • To jest tak ważne, aby mówić jak słuchający Twój partner i opiekuńczy dla swoich rzeczy.
  • Nie dostać obronnym i porozmawiać spokój unikając możliwych krzyk. nadużycie i złe gesty Prowadzą donikąd i może się tylko pogarszać relacji. Wiemy, że w czasie descontrolarnos dyskusyjnych i możemy robić i mówić rzeczy, których później żałujemy, więc ważne jest, że po burzy przychodzi spokój&# 8230; i pytasz przebaczenie Twój partner wyrażania, jak się czujesz.
  • I wreszcie należy pamiętać, że twój partner nie może czytać w twoich myślach, więc dlaczego jesteś zły lub zrobił Ci źle i nie pozwól mu mówić nic więcej, bo nawet jeśli tak myśleć, są szanse, że on nie ma pojęcia, co się z wami.

Jak dużo wiesz swojego partnera? [Test]

Pytanie 1 z 10

Czy znasz nazwę chłopca zoologicznym kiedy był mały?

Tak, to była więcej niż jeden

Tak, ale ja nie wiem, czy mieli więcej niż jeden

Ja nawet nie wiem, czy kiedykolwiek miał zwierzaka


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Madre frasi