LGBTTTIQ: Co oznaczają skróty LGBTTTIQ

Dzień jest obchodzony w dniu 28 czerwca Gay Pride Day, stroną w którym wolność osobista jest upamiętnione wybrać dowolną orientację seksualną. Akronim LGBTTTIQ nie są znane wszystkim i jest Bardzo ważne jest, aby poznać jego znaczenie szanować to święto, zrozumieć głębię z nim i istniejących wyborów seksualnych. Wtedy odkrył Co oznaczają te skróty.

LGBTTTIQ Co to znaczy?

Skróty te oznaczają wszystkie opcje płci i możliwe wolność seksualną, że nie skupia się wyłącznie na Najsłynniejsze grupy jak gejów i lesbijek.

Oprócz tych dwóch opcji seksualnych, istnieje cała gama możliwości który otwiera się automatycznie po mówimy o wolności słowa, i jest wolność seksualną i płeć To wykracza daleko poza tymi dwiema opcjami.

aby zrozumieć LGBTTTIQ akronim musimy oddzielić i zrozumieć znaczenie każdego z tych liter:

  • lesbian: To odnosi się do tych kobiet, które są czysto homoseksualiści, czyli kobiety zgadzają się z jej żeńskiego i po prostu czuć przyciąga do osób tej samej płci.
  • gej: Jak to się tyczy tych ludzi w poprzednim przypadku, lecz przeciwnie, są one czysto gejem, to znaczy, że są one zgodne z jego męskich i są przyciągane osoby tej samej płci.
  • biseksualny: Znaczenie tego słowa jest dobrze znana, biseksualiści są Ludzi przyciąga do obu płci ale nie mają konflikt z ich pierwotnej płci.
  • transpłciowych: To jest zidentyfikowanie z innego gatunku do której się należy z urodzenia lub z jakimkolwiek szczególnym płci, osoby transpłciowe są ci, którzy z jakiegoś powodu nie czują identyfikowane z ciałem z którym się urodzili, niezależnie od ich orientacji seksualnej.
  • transwestyta: Są mężczyźni, którzy czują potrzebę ubierania się jak kobiety, ale mężczyźni nie chcą stracić swoją tożsamość strukturalną, to nie znaczy, powinny one być czysto homoseksualistą, ale ogólnie jeśli są homoseksualistami, tylko Czują wygodne noszenie kobiecych ubrań i akcesoriów.
  • transseksualista: Transwestyci są ludzie, którzy czują się komfortowo formy zakupu tożsamości płci przeciwnej pokrewne, w tym przypadku są one również transseksualistów transwestytów ale termin ten obejmuje także kobiety bez utraty ich kobiecy czuć na sobie strukturę i działanie męski sposób.
  • interseksualnych: Interseksualnych ludzie są tymi obiema płciami, które rodzi się z rozwiniętych narządów płciowych jednej płci, ale mają inne hormony płciowe, a nawet w wielu przypadkach, mogą one mieć obie pary narządów, chociaż jeden z nich tak słabo rozwinięte lub zanikowe. Jednym z najbardziej znanych przypadków intersexuality było Lilly Elbe, pierwsza osoba w historii Operacja zmiany płci, odzwierciedlenie w filmie The Danish Girl.
  • queer: Ten termin jest trochę workiem, obejmuje wszystkie osoby nie czują się zidentyfikować któregokolwiek z powyższych warunków dla jakiejkolwiek przyczyny, może na przykład być podrzutek mu bezpłciowe ludzi.

Wolność nie jest kwestia płci

Niezależnie od płci lub orientację seksualną, wszyscy mamy pełną i całkowitą swobodę czuć się sami.

Jest bardzo Ważne tolerancja i zrozumienie dla egalitarnego społeczeństwa, w którym każdy ma swój kolor, aby przyczynić się możliwe.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 2


Content Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo