Co zrobić, gdy lubi swojego najlepszego przyjaciela

Jeśli podejrzewasz, że twój najlepszy przyjaciel zaczyna odczuwać coś dla ciebie obchodzi. Jeśli nie poradzić sobie z sytuacją dobrze przyjaźń może być ograniczona. Musisz być gotowy, kiedy deklaruje swoją miłość do ciebie i jak leczyć później. Ale ... Jak możemy być pewni, że jest zakochany? Mamy odpowiedzi na wszystkie pytania, więc czytaj dalej.

Często mówi się, że mężczyźni i kobiety nie mogą być przyjaciółmi, bo miłość koniec lub seks zawsze skończyć się w związku. Jednak, choć często tak się dzieje, nie wszystkie relacje są równe i tylko w ten sam sposób. Przed dokonaniem jakichkolwiek przypuszczeń należy się upewnić, że pański przyjaciel naprawdę ma uczucia dla ciebie.

Oznaki tego, że lubi swojego najlepszego przyjaciela

  1. Dotychczas Żartowałem, dostali ... ale nagle jest ciszej i przemyślane.
  2. Zauważyłeś, że ciągle gapi i jeśli spojrzeć, patrzy wstecz.
  3. Piszesz wiadomości WhatsApp lub Facebooka stale, gdy poprzednio tylko robił sporadycznie.
  4. To dostaje się nerwowy, gdy zostaniesz sam, zablokuje się podczas mówienia.
  5. Nie wykazuje pozytywną postawę wobec facetów, które lubisz, nawet jeśli są one dobre gry.
  6. marki niespodziewane prezenty i wyjątkowy, Wiesz, co ci się podoba i próbują zaimponować.
  7. Dotyka ramienia, talii łapie ty ... szuka jakiegokolwiek pretekstu, aby mieć fizyczny kontakt z Państwem.
  8. Nie jest celem, Wszystko w porządku wszystko, co robisz, jak się ubrać, włosy&# 8230;

ale&# 8230; Co mam zrobić jeśli chciałbym mojego najlepszego przyjaciela?

Kiedy czujesz, że miłość jest cruising w przyjaźni, masz tylko dwie opcje, zrobić jakby nic się nie stało lub mają odwagę zadawać otwarcie. W obu przypadkach, uruchomić ryzyka.

Przed pytaniem bezpośrednio, ważne jest nie tylko, aby mieć pewność, że uczucia do ciebie, ale Pomyśl dokładnie o tym, co czujesz. Być może jest coś w tobie, że ożywia jakiś kochający uczucie do niego, ale także może być niedogodności swoje uczucia i postawy wobec ciebie Jeśli czujesz nic więcej niż przyjaźń dla niego.

Aby poradzić sobie z tej delikatnej sytuacji, w której twoja przyjaźń jest beznadziejnie zaangażowanych Istotne jest to, że w każdej chwili możesz okazywać szacunek i wyrazić swoje uczucia, więc nie ma żadnych nieporozumień. To będzie trudne, ale rozmowa To najlepsze, co możesz zrobić dla niego jako przyjaciela. Jeśli chcesz trochę pomocy, można użyć dowolnej z tych fraz, aby wysłać człowieka do friendzone bez szkody.

Gdy twój najlepszy przyjaciel deklaruje swoją miłość do ciebie

Jeśli jest on zwolniony i Twój najlepszy przyjaciel powiedzieć, co czuję do ciebie, trzeba dać przemyślanej odpowiedzi.

Refleksji na temat własnych uczuć, Może zbyt czujesz przyciąga do niego i nie zauważyłem aż do teraz. Spróbować i jeśli naprawdę spróbować można pracować jako para.

Ale jeśli nie czujesz nic dla niego, powinien być uczciwy i powiedzieć, że chcesz po prostu jako znajomego. Nieuchronnie czujesz się źle na chwilę, ale jeśli nadal uważa go i traktuje go jak zawsze, w końcu wszystko wróci do normy.

Twoja przyjaźń może się zmienić, ale nie gorsze. Rzeczywiście, może nawet rozwijać. Teraz wiecie lepiej i mieć pewność, że można uzyskać z kilku osób. A jeśli przechodzą przez długi czas, nie widząc cię to wydaje się, jakby nic się nie stało, gdy wrócisz do rozmowy o niczym.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − 82 =


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron