Tintoretto Kolekcja Wiosna / Lato 2015 [zdjęcia]

Tintoretto Kolekcja Wiosna / Lato 2015. Firma Tintoretto, sprzedawane w angielski Trybunału, prezentuje swoją nową kolekcję wiosna-lato 2015 z bardzo nowoczesnych wzorów, aby sprostać każdym wieku. klasyczne ubrania, ale z nowoczesnymi akcentami, że używamy wielu okazjach. Żywe kolory i ubrania trendu są częścią bardzo kobiecą i radosną kolekcję.

Tintoretto oferuje zacząć proste spodnie w stylu w różnych kolorach lub wzory chińskim stylu, idealny dla zadziała. Skinny spodnie, bez zbyt mocno, to także jedna z możliwości widzimy twarz wiosna. Jeśli szukasz specjalnego modelu, można zlać płyn ze szczegółami spodnie satynowe zakurzonym różowej tonacji. Trzeba też jeden przycięte spodnie, styl szeroki, szary, idealny, aby przejść do mody Bermudy. Jak wiecie, małpy stały się must-have sezonu. Tintoretto zlewa tworzyć małpy ponad tkanin odzieżowych z upadku i płynów. Modele mają różne odcienie, od czekoladowym poprzez niebieski Klein. Te małpy mają prawie wszyscy V-neck.

suknia w ciemnym kolorze różowym, z motywem dekolt typu kołnierz Strass, bez rękawa, z nanoszone szczegółowo pasa otwartym powrotem.

Krótkie sukienki także przychodzą na biało, są idealne, gdy jesteśmy trochę brązowa skóra. Jeśli wolisz mocniejsze kolory można postawić na krótkie suknie plisowane lub kwas zieleni. Jeśli chcesz kurtka tendencji w pełni zaangażowana w stylu poncho zamszowy granatowy lub brązowy z frędzlami. Trzeba także krótkie kurtki w kolorze kremowym pasujące do sukienki na studniówkę z tkaniny żakardowe, bardzo pochlebne. Dla każdego dnia masz styl kurtek Parka lekkich tkanin, które mogą łączyć się z dżinsów lub krótkiej spódnicy. Wierzchołki się w gładki lub wzór dyskretnych sygnałów. Trzeba również punkt modele latem. Dowiedzieć się więcej modeli w naszej galerii.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 5


Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer