Matías Prats: w separacji z żoną, Maite Chacón, po 28 latach [ZDJĘCIA]

Matías Prats: w separacji z żoną, Maite Chacón po 28 latach. Jak poinformowała pozostałe Chronicle gazety El Mundo ostatni weekend, prezentera wiadomości na Antena 3 Matías Prats, i jego żona, również dziennikarka Maite Chacón, postanowili zakończyć swoje małżeństwo po 28 latach małżeństwa oraz czteroletniej nauki celownik sprawia, że ​​około 4 miesiące, moment, kiedy prezenter On opuszcza swoje miejsce zamieszkania zwykle, aby przejść do urbanizacji Encinar de los Reyes, gdzie obecnie przebywa. Zdecydowanie żaden dokonał oświadczenia o tym, więc profesjonalny jak zawsze.

dziennikarz Matías Prats, jest jednym z najlepszych komunikatorów naszego kraju, od początku swojej kariery w TVE, Do tej pory za od 1998 roku, aby położyć twarzą do Informacje Antena 3, po spełnieniu jego numer ostatni dziennik 2008 7000 telewizor.

Do tej pory przyznano wiele nagród krajowych, w tym Najlepsze fale Comunicador kilkakrotnie, i tym Złoto TP, ATV lub Protagonistas, aw tym roku jest jednym z nominowanych do tęczówki Awards 2013.

Według tego źródła, Matías Prats Opuścił swój dom małżeński przenieść się do Madrytu urbanizacji El Espinar de los Reyes, po ponad 30 lat razem.

Były para, która wyszła w Kościół Santo Domingo de Benalmadena w 1984 roku, ma dwoje dzieci razem, mały, kuna, 25, a najstarszy, którzy wiele wiedzą z Matías Prats Junior, Były prezenter wiadomości w patrz 7, a teraz przeniósł się do przedstawienia sport Telecinco, tego samego łańcucha, gdzie pracuje jego byłą dziewczynę Sara Carbonero, kryzysu Iker Casillas został podobno kiedy pojawiło się zdjęcie razem w ubiegłym roku 2011.

Do tej pory, Madryt został prezenterem zazdrosny o swoją prywatność, a nawet byli tacy, którzy nie wiedzą nawet, kto był żonaty, więc na pewno ani składania oświadczeń o wszelkich środków.

Mamy nadzieję, że oba mogą odbudować swoje życie oddzielnie ponownie i kontynuować czerpania sam sukces zawodowy jak do tej pory zostały one zrobione.

Niedawno odkryto, że związek prezentera ze swoim kolegą łańcucha, Ruth Izcúe.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Eruptions cutanees vih Lara lieto Massagem na próstata como fazer Oysho