Rośliny komary: znamy

Rośliny komary i owady. Rozmaryn, bazylia, pelargonie ... Dowiedz się, jakie są te Rośliny odstraszające muchy, komary i inne owady. Uwaga!

Wraz z nadejściem dobrej pogodzie spotkaliśmy kilku kłopotliwych gości do naszych ogrodach i domach, omówiliśmy owady. Zastanawiacie się, a następnie, Jak mogę odpędzić je? Zaprezentujemy bardzo naturalny wniosek, aby uniknąć bolesnych ukąszeń owadów, nie dają nam zastępczej dnia lub nocy.

Nie uciekać się do środków chemicznych, jest bardzo szkodliwe dla środowiska, w celu wyeliminowania, Możemy ujawnić niektóre rośliny, które odstraszają owady. Odkryj je!

ponadto, nagietek, który kwitnie od maja do lipca, jest idealnym ogród i roślina doniczkowa w uzupełnieniu do odstraszania komarów i innych owadów, jest także bardzo efektowny dla swoich dużych i kolorowych kwiatów.

Ze swojej strony, catambra Uzyskaj odstraszyć komary tygrysie; eukaliptus, jaśmin, pelargonie lub lawenda Są to jedne z najbardziej skutecznych roślin odstraszające owady, ale nie wyjątkowy. Ten ostatni jest w postaci gałęzi krzewów i wydłużonych fioletowych kolcami off świeży i intensywny aromat. Silna esencja zawiera elementy, takie jak linalol oprócz odstraszania komarów przeciwdziałać depresji i działa jako tonik układ nerwowy zawiera właściwościach energetyzujących i taninami, które są użyteczne jako zabliźniania, przeciwutleniaczy i środków ochronnych skóry. Ale również wydziela miodu, które mogą być atrakcyjne dla pszczół.

Dzieci i kobiety w ciąży są inne cele owadów, ale w przypadku tych ostatnich ukąszenia są skomplikowane, ponieważ żaden środek nie może być stosowane do ich zwalczania.

W obu przypadkach można odwołać się do Melissa officinalis. Ogólnie mówiąc jej pierwszą rzeczą jaka przychodzi na myśl jest obrazem cieczy do pochodni ogrodowych. To paliwo płynne nazywa się roślina, ponieważ zawiera citroneta Extract, które przy spalaniu jest uwalniany do środowiska z dala komarów. Ten sam efekt można osiągnąć naturalnie, ponieważ roślina delikatnie pocierać ją wyrzuca kropelki latania z wiatrem, nie tylko perfumy środowisku o silnym podobieństwo do cytryny, ale również na bieżąco z dala komary zapach.

Choć rośliny te chronią przed ukąszeniami być przypadek ulegać owadów Nie przegap następujących środków przeciwko ukąszenia owadów, sztuczki, aby uniknąć lub, na przykład, najbardziej odpowiedni sposób reagować przed reakcjami alergicznymi pszczoły.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 89 = 99


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer