cebulki tulipanów: pielęgnacja i konserwacja dłużej

Dowiedz się, jak dbać o cebulek tulipana trwać znacznie dłużej i mogą nadal korzystać z nich rok po roku, jakby to było pierwsze.

Tulipany są kwiaty z Holandii. Jeśli kiedykolwiek podróżował do tego kraju na pewno, że nie mógł się oprzeć przynosząc wam kilka cebulek tulipanów posadzić w ogrodzie lub na tarasie. Można również znaleźć ten piękny kwiat kwiaciarni nigdzie w naszym kraju, ale spieszyć, aby dostać w swoje ręce, ponieważ niektóre żarówki kwitnienia sezon Chodzi o to, aby rozpocząć.

W trosce o cebulek tulipana jest to proste zadanie, jednak trzeba wziąć pod uwagę kilka aspektów zarówno do zakładu i zapisać je w okresie letnim. Odkrywamy wszyscy korzystać z tych delikatnych kwiatów dłużej.

Musisz pogrzebać żarówki o 15 cm głębokości w garnku z dobrym drenażem bez nawozu. Po wodzie je wodą. Jego barwne kwiaty i długie łodygi będą kiełkować wraz z nadejściem wiosny.

Porady, aby utrzymać

Możesz zostawić je w ziemi przez cztery lub pięć lat z rzędu bez szkody, ale jeśli trzeba, aby je zmienić garnek lub chcesz dać, to najlepiej zrobić, gdy trzpień jest martwy. Wyodrębnić je z ziemi i niech go suche w słońcu aby zapobiec gnicie. Retírales korzenie i przechowywać je w pudełko lub worek karton i pokryć je z gazety. Możesz mieć kolejną warstwę żarówek i ponownego pokrywę z papieru. To pomoże ci pozostać suche przez cały rok.

Zapisz okno w chłodnym, suchym miejscu, tak że rośliny trzymane są w idealnym stanie do następnego jesienią. W szafie lub garaż może być idealnym miejscem, po prostu trzeba unikać bezpośredniego światła słonecznego.

Tulipany są piękne bulwiasta roślina łatwa konserwacja które zdobią każdy zakątek ogrodu lub tarasu przez całą wiosnę. Pamiętaj, aby je sadzić jesienią i przechowywać je w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego w okresie letnim, jeśli zdecydujesz się usunąć je z ziemi, jeśli nie, można pozostawić je w garnku, aż do następnego roku. Gdy kwiaty są idealne do dekoracji domu lub tworzenia bukietów.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 − = 71


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi إيجابيات الصورة