Czuję się samotny: Zwroty przezwyciężyć samotność

Przez większość czasu jesteśmy otoczeni przez ludzi, i nadal czuć się samotnie czasami słusznie powiedzieć, że nie ma nic gorszego niż bycie razem i czuć się samotnie. Dlatego dzisiaj piszemy najlepsze zwroty przezwyciężyć samotność, do przeczytania, jeśli chcesz, jak zrobić je i dzielić się nimi z innymi.

Zwroty i listy poparcia do pokonania samotności

Albo dlatego, że po prostu wyciąć faceta, bo idziesz przez złym czasie lub po prostu dlatego, że; zdarza się, że samotność jest zainstalowane obok nas i wydaje się nie chce odejść. Mając czas, aby pomyśleć i zastanowić się dobrze, ale wszystko się zmienia, gdy smutek i rozpacz ogarnia nasze samopoczucie. Przyczyniamy się nasz kawałek z nich słowa, aby zobaczyć sytuację z innego punktu widzenia:

&# 8220; ja nie ptak, nie wiem historię pożaru. Ale myślę, że moja samotność powinny mieć skrzydła&# 8221;. Pizarnik.

&# 8220; Och, podróżnik serce, swoją samotność jest zniszczenie, ty opłakiwać swój pusty samotność jeśli umrzesz kwiat wyobraźni&# 8221;. César Brañas.

„Zawsze czułem, że muszę coś i ja zaczynam odkrywać, że coś jest czas, aby na nowo odkryć i odkrywać. Biorę tę samotność, aby uzyskać najlepszą wersję mnie, jaki kiedykolwiek żył. "

„Jak to samotność czuję wydaje się być w moim życiu ze mną przez długi czas, robię więcej niż schronienia w czytaniu, muzyki i kontemplacji tego pięknego świata.”

„Być może samotność nie jest do końca złe, ponieważ pozwoliło mi odkryć moje talenty, stać się lepszym człowiekiem i walczyć o moich marzeń.”

„Od tego dnia, kiedy pożegnaliśmy, stałem się właścicielem samotnego serca i prawdy zaczynam się cieszyć.”

&# 8220; Nigdy nie będziesz sam, jeśli nigdy nie porzucić&# 8221;.

&# 8220; Wspomnienia są woda i czasami idziemy oczami&# 8221;.

&8220, nigdy nie jesteśmy sami, że towarzyszą szlachetne pensamientos.-Sir Philip Sidney&# 8221;.

&# 8220; Negatywne emocje, takie jak samotność, zazdrość i poczucie winy, mają ważną rolę do odegrania w szczęśliwym życiu: są duże oznaki, że coś musi się zmienić&# 8221;. Gretchen Rubin.

&# 8220; Najgorsze utrzymania wspomnień nie jest ból. To jego samotność. Wspomnienia muszą być udostępniane&# 8221;. Lois Lowry.

&# 8220; Tylko czas jest marnowany w myśleniu, że jesteśmy sami&# 8221;. Mitch Albom.

&# 8220; Nigdy nie będziesz samotny, jeśli nauczysz się zaprzyjaźnić&# 8221;.

&8220; Odwrotna osamotnienia nie jest wiążąca, to bliskości&# 8221;. Richard Bach.

&# 8220; Wiele osób cierpi z powodu strachu przed samotnością, a więc nie są zbyt dobrze w ogóle&# 8221;. Rollo May.

&# 8220; Człowiek może być sam, podczas gdy sam; jeśli nie miłość samotność nie pokocha wolność; ponieważ jest tylko wtedy, gdy jest on tylko naprawdę za darmo&# 8221;. Arthur Schopenhauer.

&# 8220; Samotność rodzi oryginału w nas nieznane i niebezpieczne piękno. poezja&# 8221;. Thomas Mann.

&# 8220; Pamiętaj: W chwili, czujesz to właśnie czas, kiedy najbardziej potrzebują być sobą, najokrutniejszą Ironia życia&# 8221;. Douglas Coupland.

&# 8220; To jest bardziej odpowiednia dla człowieka, aby śmiać się z życia niż przykro&# 8221;. Seneca.

&# 8220; Kiedy budzisz się rano, pomyśl o cenny przywilej bycia żywym, oddychać, myśleć, cieszyć się i kochać&# 8221;. Marco Aurelio.

&# 8220; Największym odkryciem mojego pokolenia jest to, że człowiek może zmienić swoje życie poprzez zmianę ich postaw&# 8221;. William James.

Już przeczytałem wszystko? Zwraca to zrobić spokojnie, stojąc odzwierciedlać na każdym z nich i zapisać na papierze bardziej osiągnięciu serce mieć je zawsze pod ręką.

Możesz być także zainteresowany: Dalajlama fraz o miłości: Najlepszym i Secret pozytywnego myślenia: 15 zdań, aby poprawić swoje życie


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 3 =


Corte de cabelo do eserto Homme qui se sent femme Oleo rosa mosqueta padron Oysho إيجابيات الصورة