Marta Sánchez: wspomina zmarłego siostrę bliźniaczkę

Marta Sánchez stało się bardziej melancholijny niż kiedykolwiek. Madryt aktorka przypomnieć poprzez sieciach społecznościowych bliźniaczka Paz, nieżyjący już robi 12 lat po doznaniu długą chorobę, ale jasne jest, że pamięta każdym dniem. „Dobranoc ... Pavčina. Każdego dnia w moich myślach. Tęsknię za Tobą każdego dnia mniej, siostro duszy ", a towarzyszył tę sentymentalną komentarz na zdjęciu swojego bliźniaka. Uścisk, Marta.

Są złe dni dla wokalisty Marta Sánchez, że poprzez sieci społeczne chciał pokazać, że nie ma dnia, że ​​nie pamiętam jej bliźniaka Paz, który Zmarł w marcu 2004 roku po cierpi na raka. Później piosenkarka poszła także poprzez próby, ale na szczęście wszystko było szokiem.

Twój komentarz w sieci ze zdjęciem siostrą, kiedy była dziewczyna mówi wszystko: „Dobranoc ... Pavčina. Każdego dnia w moich myślach. Tęsknię za Tobą każdego dnia mniej, siostro duszy ". Utrata rodziny jest trudne, ale jeśli powyższe jest w tych okolicznościach i bycie bliźniaczka, która była tak zjednoczona, uderzenie jest jeszcze większa.

Biorąc pod uwagę to możemy wysłać tylko wielki uścisk i mówią, że piosenkarka może być szczęśliwy, bo jego siostra Paz pewien zobaczenia i jest bardzo dumny wszystko jest coraz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

87 − = 85


Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة