Coletero zwrócone: moda rocznik 80 [zdjęcia]

Coletero powraca: 80s moda jest rocznik. Po bombardowaniu szminki w ciemnym kolorze i chokers&# 8230, pochodzi kolejną modą lat 90-tych i 80-tych: the coleteros. To akcesorium Madonna stosować go na więcej niż jeden raz i gwiazdy kultowej serii, takie jak Byle do dzwonka i poczucia życia. W coleteros, korzystnie w tkaninach i koloru mają skokowej pasów startowych i gwiazd. Jest to idealny dodatek do wzbogacania pół kok lub kok włosy. Oczywiście, nie jest to trend, który może odwołać się do każdego, ale na pewno więcej niż jedna coletero tym sezonie.

Moda jest cykliczne i co sezon trendy i mody z przeszłości powrotne. Tak więc, po świadkami decydujący wpływ na scenie od wielu trendów lat 80. i 90. wstecz, jest to idealne miejsce do odzyskania z dna szuflady teraz z coleteros. To akcesorium do włosów (że wszystkie kobiety 30 i starsze kiedykolwiek używane w jego życiu) ma stać się jednym z wiodących akcesoria do włosów w przyszłym sezonie. Istnieje wiele osobistości, którzy używają coleteros: Selena Gómez, Jennifer López i Rita Ora. Nie myśl, że jest tendencja do innej epoki nie może być dostosowana do dzisiejszych fryzury i wyglądu.

z coleteros można wnieść na wiele sposobów, na przykład z łuku, albo wysoką i niską. Jest on umieszczony wokół mola dać odrobinę blasku włosy pełne i wygląd. Inną opcją jest nosić gumką pół kok, czyli włosy na podłodze i semericogido z wysokim kok. Pigtailed fryzury są również dobrym sposobem na ścieranie gumką. Można zrobić niskie, średnie, wysokie, kitka na bok&# 8230; Wszystko będzie zależeć od osobistych upodobań. Można również zrobić warkocz gumki i umieścić zarówno górną lub dolną część warkocz. Jeśli jesteś nostalgiczny zakład na wysokim kucyk na bok i dodać gumką, tę fryzurę jak 80 transportu bezpośrednio do dzieci. Odwiedź naszą galerię zdjęć dla najlepszych coleteros i fryzury.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 3 =


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Massagem na próstata como fazer