Trendy Wiosna / Lato 2015: nakładających biżuterię [ZDJĘCIA]

Trendy Wiosna / Lato 2015: nachodzące na siebie biżuterię. Biżuteria i biżuteria jest niezbędna, aby dać naszym wygląda jeszcze raz. Z klejnot możemy rozjaśnić każdą matowy wygląd i nadać mu elegancki akcent. Na wiosnę / lato 2015 tendencja przychodzi nowy świat biżuterii: klejnoty ułożone i nakładanie odbywa. Biżuteria, pierścionki, naszyjniki i bransoletki zdobią wygląd, ale w dużych ilościach i warstw. Styl przypomina 70s: krzykliwe i ekscentryczny.

Będziemy niestrudzenie powtarzać jak ważne jest, aby uzupełniać wygląd z akcesoriami. Moda następny sezon jest otwarty dla wszystkich kobiet qu Eles lubią nosić naszyjniki, bransoletki i wszelkiego rodzaju biżuterii. Prawdziwy sekret patrząc piękny kształt w miesiącach letnich nosi wiele biżuterii, należy zmieszać ze sobą przez mix rozmiarów, stylów i funkcji. Oversize biżuteria, na przykład, już od kilku sezonów, które mają i kontynuować jego królowej w tym sezonie, jak trendu minimalnej. A teraz można mieszać między sobą.

Co do pierścieni, Nasza propozycja jest taka, aby z nich korzystać na każdym palcu, mieszanie subtelne wzory z większych. Są one przeprowadzane w różnych częściach palca. W niskich kosztach firm można znaleźć paczkę dzwonków, aby uzyskać wygląd. Ale śmiem z wieloma pierścieniami używa niektóre oryginalne opakowanie lub duży model. Kolczyki, najlepiej nosić modele, które rodzą naszej twarzy. Mankiet ucha są doskonałą alternatywą. A jeśli masz kilka otworów kolczyki przycisk mieszać z innymi kształtami długo zabawy lub wzorów. W okresie letnim, nie zapomnij nosić cienkie złote obrączki, aby mieszać z innymi modelami z wiszącymi monet, na przykład. Sprawdź naszą galerię zdjęć, aby zobaczyć wszystkie modele biżuterii i jak je nosić.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 + = 55


Danacol laxatif Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo إيجابيات الصورة