plaża Pareos: jak umieścić wyglądać jak model [ZDJĘCIA]

Czy wiesz jak umieścić swoją sarong plażę wyglądać jak modelka? W ostatnich latach, oprócz bikini lub kostium kąpielowy, mają nałożone wiele akcesoriów do utworzenia idealny czas, aby przejść do plaży lub w basenie w lecie wygląd, i jeden, który nie może zabraknąć w naszej torbie jest sarong. Ubiór ten jest zaprojektowany w celu zastąpienia suknie; dla jego wielkiej wszechstronności, możemy łączyć, jak chcemy i jak mamy ochotę, ukrywając te obszary, które nie lubią zbyt dużo naszego ciała lub zwiększenie innych. Oto kilka wskazówki, aby dowiedzieć się, jak go używać.

Trendy sarongs na plaży

Kobiety mają wielkie szczęście wyglądać inaczej wygląda każdy dzień spędzony opalania na plaży, i to, że wszyscy tak kiedy dotarliśmy do odświeżyć się w morzu lub na drinka w barze, zobaczyć nasze ładny strój. Aby to zrobić, możemy wybrać wiele akcesoriów plażowych, które może zakończyć doskonały styl dla naszych słonecznych dni, jak hafty kapelusz, szalik głowy, okulary i odzież wszelkiego rodzaju, ale jeden z najbardziej stylowy jest pareo.

W ostatnich latach ta część garderoby stał się podstawą dla każdej kobiety na plaży, a każdy używa go jako preferowanego, a nawet ręcznik; Jeśli to, co chcesz trendsetter i elegancki wygląd, to mówi wskazówki i będzie świecić światłem.

Chusta typ sukienka

Istnieje wiele sposobów, aby nosić swoje sarong naśladując sukienkę, ale wyjaśnić dwa najbardziej łatwy i szykowny.

  • sarong zawiązany wokół szyi: Jest to jeden ze stylów, które możemy zobaczyć więcej na plaży tego lata, ponieważ jest to bardzo łatwo umieścić, również bardzo nowoczesny i idealne dla tych, którzy chcą ukryj gut. Po prostu musi mieć dwóch różnych materiałów przez końce z rzędu i przechodzi z tyłu do przodu. raz tam skrzyżowane końce i przywrócić do podejmowania szyi węzeł. Jeśli uważasz, że Twój sarong jest zbyt duża, a chcesz połysk noga, Złożyć na pół i wykonuje tę samą czynność.
  • sarong słowo honoru: Ta forma jest najbardziej zalecane dla kobiet stosujących Bandeau bikini i stroje kąpielowe styl, ale jeśli nie, spróbuj obniżyć paski lub nawet zdjąć górną, bo jeśli je, nikt nie zauważy. Stawaj tak jak wcześniej i zamiast przekraczania końce, anúdalos na wysokości klatki piersiowej, gdzie chcesz, może to być centralny węzeł lub boczny, a jeśli chcesz to krócej, złóż go na pół.

Chusta sukienka w stylu orientalnym

Spójrz na zdjęcia, które możemy pokazać umieścić orientalny styl sarong, Lub jeśli wolisz, można dostosować go trochę w pasie, aby podświetlić tę część. Dłuższe lub krótsze, od stylu ramię lub mini szorty, wybór należy do Ciebie.

Chusta typ spódnicy

Format ten jest nawet znacznie prostsze niż wcześniej, i dla tych, którzy mają szczęście do noszenia płaski brzuch, Można wybrać się na spacer wzdłuż plaży z jej sarong w pasie, który także zatajanie nadmiar hip. Jak z pareo słowem honoru, zrobić to samo, ale w biodrze, dłuższe lub krótsze, a jeśli wolisz asymetryczna spódnica, złożony uprzednio pareo delta.

W górę

Jeśli powyższe sposoby noszenia sarong Ci się wydawać proste, to jest nawet jeszcze bardziej. Po prostu trzeba Tie Your sarong naprzód tworząc kok. Upewnijcie się, że silny węzeł bez dokręcić dzięki czemu można uzyskać wygodny.

Teraz wiesz więcej na ten temat tak wszechstronny odzieży, Śmiało i sprawdzić się z kolorami wolisz.

Możesz być także zainteresowany: sarongach mandali iść na plażę [zdjęcia] i trendy lato 2017: sandały z pomponami i frędzle [ZDJĘCIA]


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 − 40 =


Content Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos Sarveisontelo إيجابيات الصورة