przejrzyste legginsy: Łączenie trend

Jeśli myślałeś, że legginsy są tylko na zimę, mylisz, i spodziewa się sposoby łącząc przejrzyste legginsy ze swoimi wiosennych i letnich strojów. Można wziąć do sportu, aby iść do urzędu i oczywiście dla noce partii. W EllaHoy masz.

przejrzyste legginsy moda

Istnieją modele, które mają prosty slajdy na bok i istnieją inne, które są całkowicie przejrzyste. Wszystko zależy od okazji masz zamiar je nosić, jak połączyć je i jak. Przezroczyste oczek daje dużo grać i są styl marka odzieży a to sprawia, że ​​czujemy się piękne i wygodne. Jeśli widzisz, że nie śmie w ogóle z tego trendu, proponujemy zacząć od badania z przejrzyste legginsy w kolorze czarnym i complementes z oversize koszuli, spojrzeć zwykle, ale z nowoczesnym punktu.

Gdzie mogę kupić przejrzyste legginsy trendu? Zara, Asos, Zaful i Mango m.in. masz kilka modeli do wyboru. Wystarczy wybrać się do ciebie i pokazać je od dzisiaj. Jeden z naszych ulubionych? przejrzyste legginsy Asos które są bardziej gęste w górze, aby stać się bardziej półprzezroczyste na dole.

przejrzyste legginsy do sportu

Jeśli kochasz sport, zdecydować się na przejrzystych legginsy do ćwiczeń. jego wygodny i oddychający materiał To sprawia, że ​​jest to idealny kawałek do ćwiczeń na ulicach i na siłowni. Istnieją modele w kolorze białym, czarnym i inne, które są bardziej wyraziste barwy. Jeśli wybierzesz to drugie, połączyć je ze zwykłą koszulę, a jeśli idziesz do pierwszego, można dodać kolorową koszulę sportową lub modne sneakers pełny kolor tak modne. W ten sposób dostaniesz kontrastu i dramatyczny efekt wizualny. Jeśli potrzebujesz więcej pomysłów, tutaj są najlepsze modele ubrań dla jogi i pilates.

przejrzyste legginsy, aby wyjść

Na imprezę lub spędzić wieczór z przyjaciółmi lub pójść na randkę z tego specjalnego gościa. Przezroczyste oczek daje dużo grać i są bardzo łatwe do uzupełnienia.

W Zara, na przykład, mamy Leggin przezroczyste wysokiej strzał z wewnętrzną short i szczegóły nogi drapowania niska. Jest to idealny kawałek do noszenia Kolor czarny całkowity wygląd jak widać na zdjęciu sukienka midi z górnego krzyża iz powrotem z folii. Albo można też nosić strój wiosennych kolorach więcej.

Inna kombinacja z najbardziej udanych dla przyczynowy powietrza rebeliantów strój, jest to, że proponuje Asos: przezroczyste czarne legginsy z efektem koronki, czarna koszulka w kolorze zbyt ciężki, kurtki jeansowe i trampki Converse, aby zakończyć stylizacji. A jeśli chcesz strona wygląd Dla letnie wieczory, wybierz to bardzo przejrzysty Leggin z Asos i połączyć je z mini sukienka w kolorze ciemnym i piękny wysokim obcasie sandały.

Już masz swoją ulubioną kombinację?

Możesz być także zainteresowany: Pończochy wzroku: Nowy trend [zdjęcia] i pastelowe buty: najlepsze modele trendu [ZDJĘCIA]


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 65 = 72


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة عيون منتفخة