Permarexia: Obsessed dieta

Permarexia: Obsessed dieta. Więcej niż zaburzenia specjaliści objęte zachowania ryzykowne , Że jeśli będą się utrzymywać, mogą prowadzić nie tylko do komplikacji zdrowotnych, ale być bramą do zaburzenia odżywiania takie jak jadłowstręt psychiczny i bulimia. Permarexia określa zachowanie tych ludzi, którzy są stale diety lub diety, które następują w każdym sezonie. Dodawane ryzyko jest myśleć, że jakikolwiek żywność Można przytyje spożycia, więc mają tendencję do próby zbyt często zwanych szybkich diet lub cud.

Anoreksja i bulimia to dwa z najbardziej znanych zaburzeń żywieniowych, Ale za kompulsywne zachowanie i nadmierna kontrola żywność mogą istnieć inne zaburzenia, które z kolei są bramą lub przed tymi dwoma jedzenia etap choroby. Mówimy, na przykład koncepcję permarexia że obsesja na punkcie diety zawsze, ze szczególnym upodobaniem do szybkich diet lub zdefiniowane reżimy mody. W ostatnich latach pojawiły się również inne warunki do wyjaśnienia zachowań związanych z niezdrowym i niezrównoważonym sposobem odżywiania, takie jak drunkorexia -try aby zrekompensować kalorii na czczo od napojów alkoholowych--obsesión vigorexia mieć wyrzeźbiony ciało - night eating syndrome lub geumatofobia smaki i aromaty -fobia strangers-.

Stała troska wartość energetyczna żywności i napojów, w przypadkach, składki na permarexia zdrowotnych. W przeciwieństwie do innych zaburzeń odżywiania, osoby permarexia nie przestać jeść lub przyjmuje leki, takie jak leki moczopędne, ale ich zachowanie z jedzeniem sama może sprowokować Zaburzenia odżywiania. Za permarexia istnieje stała troska o masie i fizyczny, To prowadzi do obsesyjnie kontrolować wszystko, co jeść, aby znaleźć najszybszy sposób na spalenie kalorii, jeśli popełnili jakiś nadmiar lub co fad diety, aby schudnąć. Wszystko to może także uczynić je pojawiają się epizody niepokój, huśtawki nastroju i skłonność do izolacji.

Obsesja na punkcie diety i kalorii może również ukryć problem emocjonalny lub psychologiczne, takie jak niska samoocena, depresja nadmiernego narzuconego, lub niestabilności emocjonalnej. Generalnie, często nie uznają, że ich zachowanie podczas posiłku jest niezdrowe, a to może prowadzić do poważnych problemów dla swojego ciała.

Ryzyko jest zawsze na diecie

Narażać nasz organizm do stałej wagi diety utrata powodować brak równowagi nasza waga nie tylko trudne do opanowania, ale pozostawiając system wagowy będzie odzyskać szybciej. diety hipocalóricas surowe mogą wpływać na normalne funkcjonowanie gruczoł który reguluje rytm naszego ciała, tarczycy, Niedoczynność tarczycy może powodować objawy są Jego nerwowość, pocenie się, nietolerancja ciepła, dreszcze, zmęczenie, zaburzenia miesiączkowania, wypadanie włosów i bezsenne problemy.

To nie jest tylko problemem zdrowotnym, które mogą wystąpić, ponieważ może to prowadzić do zaburzenia jedzenia hipoglikemia, wrzód żołądka, niedobory żywieniowe (witamin, minerałów, węglowodanów i białek) i zaparcia.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 9 =


Content