Etapy złamanego serca: Cechy i wskazówki do ich przezwyciężenia

etapy desamor Są one różne i mają Podobne funkcje. Jeśli idziesz przez proces żałoby separacji i późniejszego teraz, damy Ci kilka wskazówki przezwyciężyć każdy krok w najlepszy możliwy sposób.

etapy desamor

A ty jesteś tym, który zakończył związek, partnera, lub które zostały wzajemnie uzgodnione, możemy ustalić wspólne etapy w obu przypadkach:

  • Psycholog wpływ. Przerwa produkuje wpływ psychologiczny na obu stronach. Rzeczywistość rozstania wstrząsa rąk z dezorientacja, faza, w której widać, że ta osoba nie będzie już z wami, jak zrobił do tej pory.
  • Gniew. Smutek za to, co się stało, może prowadzić do gniewu. Złość na nie oszczędności związek, złość tego nie zrobił więcej dla siebie, a nie zdało sobie sprawę z błędów.
  • Tęsknie. Dotychczasowy punkt musimy dodać to: pure nostalgia. Prezenty zaczyna pamiętać chwil anegdoty&# 8230; I są przeżywane z taką intensywnością, że wydają się pochodzić w inny sposób.
  • Niepokój. Tęsknota odnosi się do przeszłości, obawy, przyszłości. Strach i niepewność przed nowy rozdział życia który ma być zapisany. Co dalej?
  • Asymilacja. Prawdopodobnie jest to ostatni etap złamanego serca. Zdajesz sobie sprawę, że popełnił to zwarcia cię, widzisz je z obiektywnego punktu widzenia, uczyć się od nich i przestać wierzyć, że inny był wszystkiemu winien.

Jak długo są etapy złamanego serca?

Czas trwania zależy od życia z tą osobą, wspólnych rzeczy iw każdym konkretnym czasie. Ale można powiedzieć, że etapy złamanego serca Trwają one cały rok, jak tęsknoty i rozpaczy nie całkowicie pokonać aż przeszedł urodziny, rocznicę i inne specjalne data. Ważne jest, aby pamiętać te daty zwłaszcza w pierwszym roku, aby pozwolić płynąć uczucia, wyjdą na jaw i nie popaść w głębokim smutku i niepotrzebnego.

Aby przezwyciężyć przerwę w najlepszy możliwy sposób, musimy przejść przez wszystkie etapy lub prawie wszystko, że jest podana wymagany czas asymilować i analizować to, co się stało. Aby zachować to, co jest dobre, a starają się zapomnieć złe kiedy to wszystko się uczyć. Przekroczyła razem kiedy przerwa Zakłada ona odpowiedzialność a część z pęknięciem na uszkodzenia, a błędy i inne cnoty są uznawane; Zaczyna myśleć o liczbie pojedynczej, a nie mnogiej i jest gotowy do napisania następnego wiersza w życiu.

Być jasne, że druga osoba mogła odbudować swoje życie przed sobą, co może spowodować więcej sprzeczne uczucia, nie wiem, czy dopingować lub wolą robić źle. &# 8220; Dlaczego on jest szczęśliwy, a nie ja?&# 8221;. &# 8220; Dlaczego nie to będzie źle jak ze mną?&8221; są normalne problemy Są zbliża każdą głowę. zrobić ćwiczenie empatii a następnie jeden z pracowników spojrzeć na siebie i swojej przyszłości, Skoncentruj się na tym ostatnim i mieć go jako główny cel.

Aby to zrobić, nie wahaj się, aby mieć rodzinę i przyjaciół, Przyjaźń jest zawsze terapeutyczny. Snuć plany dla Ciebie, mówić o tym, jak się czujesz, uprawiać sport, nawet jeśli chodzenie na godzinę dziennie, zapisz swoje myśli na papier i nie spiesz się zbytnio, ponad rozpad wymaga czasu. Staraj się unikać kontaktu ze swoim byłym partnerem, nawet za pośrednictwem sieci społecznościowych, przynajmniej przez jakiś czas, to będzie prostsze dla obu stron.

Wreszcie, należy pamiętać, że nikt nie prosi, aby całkowicie usunąć żył relacji, próbuje zintegrować się wczoraj w pozytywny sposób w swojej teraźniejszości i przyszłości. pozytywne nastawienie Istotne jest, aby przezwyciężyć zawód miłosny.

Możesz być także zainteresowany: Jak wiedzieć, kiedy zakończyć związek i terapii par: przezwyciężanie patologiczną zazdrość


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 + = 70


Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron