Być przestrzegane jako murowany 10 wskazówek

Jak być przestrzegane jako Mujer. Czy czułeś, że od czasu do czasu, nie były przestrzegane? Niezależnie od tego, w kontekście, w którym wystąpiła, 10 są skuteczne wskazówki, których należy przestrzegać przez innych.

W biurze, w domu ze swoimi przyjaciółmi ... Często mamy do czynienia z nieprzyjemnymi sytuacjami, które testują naszą cierpliwość. Brak szacunku może pokazać inne przez nas może nas zirytować i uważamy, że jeszcze trudniej zaakceptować. Ale istnieją techniki, aby odwrócić tę sytuację w cywilizowany sposób, za pośrednictwem argumentów dlaczego narzucać nasze pomysły.

Chcesz wiedzieć najskuteczniejszymi wskazówki, których należy przestrzegać w pracy, w klasie, przez człowieka lub, na przykład, na ulicy? Pióro i papier gotowy bo wtedy szczegół.

Jak być przestrzegane: 10 wskazówek

  • Znaczenie postawy. Usiądź wygodnie. Krzesło w którym czujesz powinna obejmować całe szerokość. Ponadto wygodnie obsługuje się plecami o oparcie i nie garbić. Będzie to przekazać poczucie bezpieczeństwa. Ponadto, nigdy nie należy popełniać błędu siedząc w kącie.
  • Pozycja nóg. Skrzyżować nogi podczas rozmowy nie najbardziej dogodnym miejscu na swoim rozmówcy. Jest bardziej odpowiedni w tym przypadku zachować swoje nogi mocno na podłodze i odpocząć swoje ramiona i tył fotela.
  • Monitory gesty. Nadmierny ruch rąk lub głowy może oznaczać pewną nerwowość. Zapobiega to także przymusowe śmiech, wymachując nogami lub, na przykład, palce grając z jakiegoś elementu.
  • oddechowy. Pamiętaj, że ważne jest, aby przekazać poczucie spokoju, za to, że trzeba oddychać naturalnie utrzymując powolny rytm.
  • Znaczenie spojrzeniem. Ważne jest, aby mówić do swojego partnera miej oczy ustalony na tym wygląd. W przeciwnym razie, można przekazać poczucie strachu czy nawet wstydu. Jednakże, należy zachować równowagę, bo jeśli nie wycofać w dowolnym momencie wzrok w oczach swojego partnera może być interpretowane jako wyzwanie.
  • Unikaj słodkich spojrzeń. Po poprzedniej linii o znaczeniu wyglądu, tym razem, nie sugerują, zapewniając okiem przetargu na partnera. To nie jest najwłaściwszy w swoim miejscu pracy, ponieważ będzie przekazać wiadomość braku władzy.
  • Słuchaj, klucz. Przed udzieleniem odpowiedzi należy słuchać. Do słów innych pokazuje spokojny wyraz, unikając mruga lub ciągłego uśmiechu.
  • wyraża opinię. Jeśli coś Ci przeszkadza, tak powiedzieć. W większości przypadków występujących szacunku wynika z nieporozumienia. Argumentować swoje powody, nie narzucać swój osąd.
  • spokój. Nie wpływa na nastrój tych wokół ciebie, spokój. Pomoże to utrzymać innego spojrzenia na sytuację.
  • To nie jest coś osobistego. Nigdy nie powinno się odbierać krytykę jako osobisty afront.

Ale ważne jest nie tylko, aby zastosować te wskazówki, których należy przestrzegać, na przykład, tutaj w biurze. Polecam również, że można monitorować swoje osobiste relacje ze współpracownikami lub wygląda oświetlenie w miejscu pracy, ponieważ istnieją pewne elementy, które są zniechęceni wygląd.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 35 = 44