Skene łojowe: strefę G Promowanie

Obecnie istnieje wiele kobiet, które wciąż zastanawiam się, czy naprawdę jest znany jako punkt G; Tak, jest to prawdziwy obszar jeśli stymulowane prawidłowo daje dużo przyjemności, chcesz wiedzieć, w jaki sposób? Mówimy o Skene gruczoły i jak stymulować obszar G, Spójrz, które są najbardziej interesujące.

Gdzie to jest i jak stymulować obszar G

według Cristina Callao ekspert sexóloga, „Punkt G przylega które są znane jako gruczoły Skene, tak że w momencie wykonania presją w tym obszarze, dotyka struktury łechtaczki” Dodawanie „Kiedy jest pobudzony, gruczoły te wypełnione są przezroczystą cieczą dając jak uczucie parcia na mocz. " Oto pytanie, dlaczego czasami musimy oddać mocz podczas uprawiania miłości.

Oto wyjaśnienie cokolwiek innego technika, znany jako Squirt jest niedopasowanie wazopresyny hormonów, który zapewnia, że ​​mocz pozostaje w nerkach, aż do momentu opuszczenia. Trzeba też wspomnieć, że inne badania twierdzą, że tryskać zawiera PSA, rodzaj płynu gruczołu krokowego. gruczoły Skene Są zatem sposób nazwać to ciało tak osobliwy i nieznany dla wielu.

do stymulować strefę G właściwie najlepiej jest zbadać każdy na własną rękę, z Ruchy płynne i ciągłe w miłej i zaufanego środowiska. W ten sposób osiąga się to, głębiej, powolne i długotrwałe orgazmy.

Poznaj swój intymny obszar dopóki nie okaże się, że miejsce, gdzie dotyk jest inny. Wpisz jeden lub dwa palce do pochwy i przesunąć w kierunku górnej części ściany pochwy. Starają się stymulować łechtaczkę naraz lub jakakolwiek inna od swoich strefach erogennych, tym bardziej podekscytowany jesteś, prędzej dasz punkt G, ponieważ zostanie on sapiąc.

Pochwa jest aktywny tkanki które muszą być przestrzegane; jego funkcjonowania i struktury są bardzo wrażliwe i uczynić go bardziej skomplikowane niż skupiać się tylko na obszarze G. Oznacza to, że musimy zbadać wszystkie możliwe obszary aby spełnić wszystkie nasze wnętrze.

Pamiętaj, co mówi Lara Castro, seksuolog i badacz Institut Gomá: „Oprócz teorii, ważne jest nie obsesję przedmiotu i doświadczyć go po prostu jako opcja. Practiquemos tryskać jak nowe doświadczenia, a nie konieczność "

Gotowy, aby zacząć?

Możesz być także zainteresowany: Pozycje aby stymulować punkt G u kobiet i Tuppersex: 10 wskazówek dla zorganizowania spotkania


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =


Content Eruptions cutanees vih Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo