Paula Echevarría: Jewel zakład kurtka [ZDJĘCIA]

Paula Echevarría: Jewel zakład kurtka. Jak deluxe bluzy, kurtki ozdobione kryształkami, cekinami i wszelkiego rodzaju aplikacje są jednym z głównych trendów w tym sezonie, a jak mogłoby być inaczej, Paula Echevarría i nosi jeden, jak pokazano nam w swoim blogu magazynu Elle, „Na tropie Paula”. W tym przypadku jest to model river Island, wybity z powrotem, w połączeniu ze spodniami mango i top Stradivarius, pozostawiając dotyk więcej glam na buty Valentino i biżuteria Swarovski, Thomas Sabo Art Madrid.

Paula Echevarría nadal daje nam zazdrość z jego wspaniałe wakacje w luksusowym hotelu, w którym spędził ostatnie święta z mężem, David Bustamante i córką Daniela na Teneryfie. Dziś mówi nam, jak to we włoskiej restauracji w tym ośrodku, pokazując nam jeden z tych strojów.

Na obiad do tej spektakularnej włoskiej restauracji, Paula Echevarría On położył nacisk na jej wygląd w sposób kurtka-klejnot, beżowy, ozdobione kwiatowym nadrukiem z powrotem, szczegóły w czerni i tysiące kolorowych kamieni, podpis river Island. Prawda jest taka, że ​​te ubrania są zajmie więcej niż szczyptę, bo włożyli uwagę kolorem i szyk do każdego wyglądu.

To jest właśnie to, co uczynił aktorkę, ponieważ w połączeniu z czarnymi ubrania, takie jak spodnie mango a górna Stradivarius, które jak wskazano, jest kilka sezonów temu. Ale tylko efektowne dotykowy nie przychodzi sam kurtkę, ale w butach beżowy Valentino Są też perełka, jak również jest identyczna połączeniu Miranda Kerr wytarte dżinsy, tylko, że model był czarny.

Inne akcesoria dla Twojego stylu portfela zacząć od nowa Ibiza który wejrzał w tysiącach ich wygląd, ponieważ jest to torba, która łączy się z każdym stylem. Tym razem biżuteria, która wygląda również spektakularne, wychodząc z pierścieniem z zielonego kamienia sztuka Madryt w prawej ręce, a po lewej stronie jest zaangażowana w skręconej modelu Thomas Sabo. Zegar, pełna jasność, nie może być jakakolwiek inna firma Swarovski, natomiast pierścienie nośne i kolczyki Teria Yabar.

Jeśli pominiemy biżuterię i buty, wygląd, który prezentuje nam dzisiaj Paula Echevarría można skopiować go do perfekcji z niedrogich sklepów odzieżowych, ponieważ te kurtki są bardzo modne klejnotami i spodnie i czarny top na pewno masz je w swojej szafie.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 16 = 17


Intoleranse kaffe Kamasutra 2015 photos Sarveisontelo إيجابيات الصورة عيون منتفخة