Okulary: Ramy, które będą w jesień-zima 2015-2016 [ZDJĘCIA]

Okulary: Ramy, które będą w jesień-zima 2015-2016. Nosić okulary już nie jest trudnym zadaniem, jak to było wiele lat temu, kiedy było bardzo mało modeli do wyboru. Obecnie najlepsze marki odzieżowe mają własną kolekcję okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych. I optyczny można znaleźć wiele ciekawych modeli, które pasują do Twojego gustu i twarzy. Przy wyborze okularów zobaczyć trzeba wziąć pod uwagę kształt twarzy, kolor skóry i wygląd chcesz. Nie ma nic złego o parę okularów w przypadku przerwy lub zgubić. Tutaj powiemy Ci co modele trend sezonu.

Jak powiedziałem wcześniej wybrać recepty okulary Nie jest to zadanie, które należy podjąć pochopnie. Trzeba rozważyć kształt twarzy, swój odcień skóry i typ okularów szukasz. Konieczne jest także, że uchwyt jest idealnie dopasowany do rodzaju okulary trzeba. W optyce poinformuje o tym zadaniu. marki luksusowej mody oferujemy bardzo obszerne zbiory ramek. Na przykład: Chanel, francuska firma zobowiązanie stworzyć okulary z motyla z octanu zamontować kołki metalowe masy perłowej w kolorach takich jak oliwa zielony lub fioletowy. Jeśli szukasz inny sposób, masz ten sam model, ale ukształtowane oczy kota lub kwadratowy wspomnianych kolorów lub czarny, brązowy. Kolejny projekt kochamy okulary Chanel są octan pin inkrustowane koronki ozdobione logo podpisu na metalu. Oczywiście masz je w różnych typów ram i kolorów. Jeśli szukasz kontrast gogle zdecydować się na modelu siodełka czarno beżowej trzpienia o łuk szczegółowo cielęcej z mocą skóry patentowych.

Jeden z mody marki z najbardziej wszechstronny zbiór Okulary korekcyjne Dolce & Gabbana jest. Firma projektuje unikalne okulary klejnot. Na sezon jesień / zima 2015-206 istnieją podstawowe okulary i nigdy nie wychodzi z mody, jak model z kwadratową ramką w kolorze czarnym z nadrukiem zwierzęcym w środku. Innym bardzo elegancki design są okulary w kolorze czarnym z białymi kwiatami szczegółowo bokobrodów 3D. Wytłaczanie Animalier nosi okulary w połączeniu lub w pełni kolorów drukarskich. Dla najbardziej zalotnych okularów bez recepty z czerwonym wnętrzem z kolorowych kwiatów wydruku. Okulary są bardziej uda octan jednak modele, które łączą się z metalem, aby były lżejsze. Ten typ okularów można również znaleźć w takich marek jak Ray Ban. Dla osób poszukujących bardziej specjalne okulary, można spojrzeć na najbardziej ekskluzywnej kolekcji Dolce & Gabbana żadne prawdziwe cuda.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 69 = 74


Danacol laxatif Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo إيجابيات الصورة