Bershka kolekcja Wiosna 2016 [ZDJĘCIA]

Bershka wiosna 2016 Collection. Mamy tu nową sygnaturę wiosennej kampanii Bershka a także zapowiedź tego, co będzie na wiosnę i lato. Bershka, prawie zawsze licytować do tworzenia wzorów w pełni trend i modę, zwłaszcza dla młodych odbiorców. Do nowego sezonu mamy bardzo ubranie, bardzo letni i stylu casual. Spotkaj się z nami nową kolekcję Bershka!

Bershka oferta stworzyć płaszcze i kurtki samą sprężynę, aby zakończyć nasze spojrzenia lub dla tych dniach wciąż odświeża. Z jednej strony mamy Płaszcze i trencze klasyczny styl bawełna tkanki lub płynu. Jeśli chodzi o kurtki są krótkie modele z asymetrycznymi cięciami w zamszu i dostępne w różnych kolorach. Istnieją również gładkie lub tłoczone żakiety w kwiaty i paski. Inne modele amerykańskie są płynne i bardzo lekka, idealna na wiosnę. kurtki bomber, jest zastaw musi mieć w tym sezonie. Sukienki na wiosnę Bershka Są one bardzo zróżnicowane. Mamy owinąć modele styl w jednolitych kolorach i kwiatowymi nadrukami. Trzeba też ładny strój lub łyżwiarz w żakardowe szyfonowa sukienka z dżetami przedniej i górnej węzeł siebie. Jeśli chcesz bardziej swobodny strój i trend, zakład na krótkim modeli, szyfonu, drukowane i stylu etnicznym. Suknie z dzianiny kostki to kolejny podstawowy, który nie może zabraknąć w Twojej szafie.

Koszule to kolejny silny kolekcja Bershka wiosna. Są to klasyczne wzory i odcienie, Basic lub koszule i dużo bardziej atrakcyjne i śmiałe bluzki. Na przykład: koszula krzyż kwiatowy print lub koszula denim przedni ze strzępienia. Innym koszula absolutnie spektakularne, Jest to konstrukcja w kolorze khaki z góry iz tyłu wyszywane. Romantyczne bluzki styl są wykonane z koronki i jasnych kolorach, ale są też style etniczne haftowane bluzki. Odwiedź naszą galerię zdjęć, aby zobaczyć najlepsze modele Bershka kolekcja na wiosnę 2016 roku.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

97 − 93 =


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos Madre frasi إيجابيات الصورة