siłownie parkour w Hiszpanii: Complete Guide


Jest to jeden z najnowszych trendów w dynamicznych i zabawy sportowe. Parkour jest wciąż szaleje w Hiszpanii, więc przez kilka lat, kilka siłownie oferują Półwysep prowadzone zajęcia z wykwalifikowanych trenerów i obowiązuje z przeszkodami i scenariuszy ćwiczyć bezpiecznie tej dyscypliny, który pomaga wzmocnić całe ciało podczas zabawy. Na ogół, większość siłownie zatężono Madryt a niektóre w Barcelona, choć można znaleźć kilka alternatywnych rozwiązań w innych miastach w całej stowarzyszenia Parkour. Wielu młodych ludzi, którzy praktykują na własną rękę w parki i place publiczne i w większości miast są spotkania i konkursy akrobacji Parkour (freerunning), ale ideałem jest zacząć ćwiczyć w bezpiecznym środowisku i specjalistów można prowadzić i uczyć, aby nie nabyć złych nawyków jak słaba postawa może zranić cię długoterminowo. Oferujemy najbardziej wszechstronny przewodnik siłownie i alternatywnych parkour w Hiszpanii. Uwaga!

Możesz być także zainteresowany: Jak parkour, aby być zdrowym: Porady i ćwiczenia biegi: Porady dla początkujących

Singular Box Crossfit gimnastyczne w Madrycie

w Madryt Istnieje kilka opcji siłownie parkour. Jednym z najbardziej popularnych jest CrossFit siłownia Singular Box, Jest położony w pobliżu arena obroty, w samym sercu stolicy Hiszpanii. Oferują one zajęcia Parkour dla dzieci, młodzieży i dorosłych Od poniedziałku do niedzieli i mają specjalne stawki dla członków i dzieci członków Madryt Stowarzyszenie Parkour. Posiadamy wykwalifikowanych kobiet i mężczyzn, zarówno parkour jak innych dyscyplin, takich jak CrossFit autokarów.

M-Team Crossfit Alcobendas w Madrycie

Znajduje się na przedmieściach Madrytu, w M-Team Crossfit Alcobendas Jest to dobre rozwiązanie, jeśli mieszkasz w pobliżu. oferta zajęcia dla wszystkich grup wiekowych Od poniedziałku do piątku. Scenariusze mają wiele i różnorodne formy i przeszkód wyzwanie i doskonalić swoje umiejętności w bezpieczne i przyjemne środowisko i zniżki jeśli jesteś abonentem siłowni, gdzie można również ćwiczyć CrossFit, wiosła, joga, pilates maszyn, między innymi można dostać.

Parkour Freerunning Hiszpania ::

Oni nie mają fizycznej lokalizacji, ale to jest stowarzyszenie parkour rozprzestrzenia w całej Hiszpanii, warsztaty w szkołach i wydarzeń mających na celu promocję sportu wśród młodzieży. Oni już oferowane warsztaty Vigo, Walencja i Guadalajara. Jeśli każde stowarzyszenie, szkoła lub duża grupa jest zainteresowana w warsztacie można się z nimi skontaktować.

Szkoła Specjalista Anioł Plana

Szkoła Specjalista Anioł Plana Posiada dwie lokalizacje Barcelona i Madryt, i specjalizuje się w kursach parkour, skupia się głównie na tych, którzy chcą włączyć go jako specjaliści Film. Mają też warsztaty dla dzieci.

MULAFEST Parkour

MULAFEST jest Miejskie Trendy Festiwal że co roku obchodzony jest w Madryt. Przez cztery dni razem w tej samej przestrzeni wykładniki różnych trendów miejskich, które idą w górę w całej Hiszpanii, w tym parkour. Więc można przyjść każdego roku, aby zobaczyć najlepszych z tej dyscypliny. Ponadto, rozmieszczanie różnych torkshops i imprezy w ciągu roku, niektóre z nich związane parkour.

Ourpark w Barcelonie

Ourpark Jest to stowarzyszenie praktyków Parkour Oferuje on konkretne warsztaty i wypożyczalnia sprzętu do tworzenia środowisk parkour. Jeśli mieszkasz w Barcelona i chcesz dowiedzieć się parkour można z nimi skontaktować.

Trener MX Gym w Madrycie

Innym znanym Madrycie Trener MX Gym, uważa się za Parkour pierwszą szkołą w Hiszpanii. Założona w 2010 roku, znajduje się w obrębie CrossFit siłownia w Vallecas (Madryt), Oferują one parkour i freerunning zajęcia dla wszystkich grup wiekowych. można korzystać z sali postaci wolnej lub zatrudnić pakiet z wyspecjalizowanym monitora. Ponadto, zachęcać do tworzenia grup, takich jak: #parkourgirls, grupa samic treningu parkour.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

92 − = 85


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi Massagem na próstata como fazer