Porta rocznika pierścieni: najbardziej oryginalnych pomysłów na swój ślub [ZDJĘCIA]

porta zabytkowe pierścienie nadal są one przyczyną sensację wśród najbardziej nowoczesnych narzeczonych, modele z retro powietrze idealny do zakończenia atmosferę Ślubna, zwłaszcza jeśli jest to 20s lub 50s.

pomysły W tej dziedzinie jest wiele i wszystkie najciekawsze, od Modele jedwab koronka tych drewno opałowe: Rzućmy okiem, aby zobaczyć je w szczegółach.

Styl porta zabytkowe pierścienie są preferowanym wyborem dla kobiet, które chcą umieścić oryginalną skrętu chwilę szykowny Twój ślub. Istnieje wiele sposobów i form dla wszystkich, ale szczególnie w wersji z drewna, idealne do uzupełnienia wystroju styl ślub 20-tych lub 50, jak również błyszczące modele z koronki szczegóły.

Jak widać przyjrzeniu galerii, które Doprowadzić porta dzwoni poduszki satynowe Są one bardzo skuteczne w tym sektorze. Jest modele kwiatowy aplikacja kolor biały lub też na jego rogach, wstążka satynowa trzymać pierścienie. Istnieją również odmiany kwiatowy haft mogą iść, aby dopasować romantycznych sposobów ubierania lub wersje panny młodej z serce.

Porta pierścienie wykonane z klocków szydełkować Mogą być zdobione Tkanina płótno lub aplikacji, że dają je jeszcze bardziej w stylu retro, a między aplikacjami kwiatowymi, korzystne są białe róże lub różowy pastel, uzyskując bon ton powietrza.

Ale jednym z najbardziej oryginalnych pierścieni porta wyróżniają się zwłaszcza drewno, boxy, ale nie tylko one. Skrzynki mogą być wykonane przez inne starsze, ekologiczny z kawałkami koronki lub aplikacjami w kształcie serca, w którym można pisać inicjały młodej pary, na przykład, czy data ślubu. W ostatnich czasach są bardziej udane modele kształcie ramki, jak również szczegóły porcelanowe, a także te wykonane z wiórów drzewo ciemniejszy w częściach centralnych.

W polu zabytkowe pierścienie ponosi możliwości jest wiele, od mocowanie skrzynki okrągły tak modne były w 60, przez zdobione kubki lub niesie również kształt pierścieniowy książki karton z recyklingu, z oczywistą rocznika dotyku.

Sprawdź zdjęcia Porta rocznika pierścienie wybrałeś nasz galeria zdjęć i powiedz nam, co jest, że zakochał się od pierwszego wejrzenia?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − 38 =


Content Eruptions cutanees vih Lara lieto Massagem na próstata como fazer Perdite di liquido maleodorante ombelico