Vintage Pomysły ślubne: Porta bardziej retro sojuszy

w małych szczegóły Jest to również klucz do idealny ślub. Szczegóły są jednak centralny do świętowania. Mówimy, oczywiście, pierścienie i wiele pomysłów do wyboru porta sojuszy Najbardziej oryginalne. Wśród najbardziej zaskakujących propozycji znajdziemy Modele rocznika inspirowane do których możemy dodać bardzo elegancki za jednego z najważniejszych dni w naszym życiu dotyku. Oryginalne pomysły, począwszy od sojuszy porta jako serce lub pudełko; kształcie przymierza nośnik poduszki urządzone ze szczegółami szydełkowych lub kwiatów lub sojuszy nośnych wiklinowy. Chodźmy bliżej przyjrzeć niektóre z tych starych pomysłów na wesela.

sojusze z poduszką powietrzną

Jeśli chodzi o obrączki, porta kształt poduszek przymierza Są to niewątpliwie pierwsze wzory, które przychodzą na myśl. Są to najbardziej klasyczny i tradycyjny wybór na wesele, ale nie jest mniej pewne, że poduszki lub małe poduszki w stylu retro trendy i wywierać nieporównywalny Relaksujące nowoczesne kobiety. Heart-shaped poduszki, kwadratowe, prostokątne i ozdobione eleganckimi dodatkami.

Jak widać na zdjęciach w naszej galerii, klocki mogą być wykonane z satyny, jedwabiu lub materiałów organicznych, mamy nawet oryginalny wybór wikliny. szczegóły kwiaty szydełka lub zakończyć wystrój.

Porta sojusze Wood

Do nośnika z przymierza kwiaty Pozostają one klasyczny na ślub, ale w ostatnich czasach dzieli reflektor z drewno. Małe kawałki drewna lub pirograbada rzeźbione z inicjałami pary, a także może być ozdobiony wstążkami tkanych lub szydełkowane granic.

Rocznika pomysł, aby przekształcić małe drewniane skrzynie przewożące sojusze. Można także małe drewniane serca wewnątrz pudełka, aby umieścić partnerstwa. Więcej pomysłów, nawet stare drewniane ramki może stać się najbardziej oryginalnych sojusze nośne.

Idee, które nas inspirują przy wyborze sojuszy przewoźnika, który nam się podoba. Przy odrobinie kreatywności wnosimy dotknąć bardziej wyrafinowane. Co jest preferowane sojusze nośne?

Możesz być także zainteresowany: Centerpieces dla rocznika ślubu: Najlepsze pomysły i dowiedzieć się, jak zrobić roczniki bukiety ślubne.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 14 = 23


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi إيجابيات الصورة