Papiroflexia: najłatwiejsze figury zrobić z dziećmi [ZDJĘCIA I WIDEO]

Papiroflexia: najłatwiejsze figury zrobić ze swoimi dziećmi. Origami jest działalnością, która może uczyć swoje dzieci, bo to jest bardzo łatwe do praktyki i dostać im dobry czas zabawny. Dobrą rzeczą jest to, że w zasadzie papiroflexia wystarczy papier, który spasuje tysiąc różnych sposobów, aby uzyskać różne figury. Ta sztuka może stać się dość skomplikowane, ale może być również wykonane z prostych figur, które zacząć ćwiczyć ze swoimi dziećmi. Ponadto, takie działania są nie tylko zabawa, ale może być tak korzystne dla rozwoju dzieci, zwłaszcza psychicznego.

Paperfolding znana jest także pod nazwą origami i jest w zasadzie możliwość tworzenia różnych form z papieru, takich jak kwiaty, samoloty postaciami różnych zwierząt, etc. Dzisiaj proponujemy prosty pomysł można zrobić z dziećmi.

Dobrą rzeczą jest to, że te dane w wielu przypadkach trzeba tylko papier, czyli nie trzeba używać nożyczek, które często mogą być niebezpieczne, jeśli chodzi o ich zostawić dziecko, lub przykleić, że jeśli nie dobrze nosić można umieścić wszystko stracone.

Małe pewien grałeś tysiące razy ze swoimi koleżankami comecocos. Dobrze, jeśli jeszcze nie nauczył dzieci już ten czas, bo wtedy oni też mogą się dobrze bawić z rówieśnikami na placu zabaw na przykład.

Ponadto, są one w pełni konfigurowalny, co można je malować, jak im się podoba i pisać wszystko, co przychodzi do głowy.

Jeśli nie pamięta bardzo dobrze, jak to miało miejsce tu zostawić wideo, aby odświeżyć pamięć.

Są to dwa bardzo popularne opcje, aby zrobić z papiroflexia ale z prostego arkusza papieru mogą dostać się do łodzi, żab, ryb, motyli ... Sprawdź galerię zdjęć i zobacz wszystkie możliwości masz.

Paperfolding także pomoc maluchy w twojej rozwój, ponieważ sprawia im rozwijać ich wizualną i psychicznego ostrość i zdolność wyobraźni. Korzystają oni również w poprawie ich zręczności i umiejętności z rąk, i to nawet korzystne w leczeniu dzieci z nadpobudliwością lub dysleksji.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 − 10 =


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Content Eruptions cutanees vih Lara lieto Massagem na próstata como fazer