Reyes Oryginalne prezenty: Najlepsze pomysły [ZDJĘCIA]

Reyes Oryginalne prezenty. Za każdym razem jest mniej czasu na przybycie Mędrców. Chcesz dowiedzieć się najlepsze pomysły na prezent? Nie przegap najbardziej oryginalnych prezentów dla kobiet, mężczyzn i dzieci, które prezentujemy.

Reyes Oryginalne prezenty dla dzieci

  • Romo robota pet. Ten dar jest przeznaczony dla najmniejszych z domu. Jest to mały robot mobilny, z którymi dzieci będą uczyć się poprzez zabawę. Poprzez integrację iPhone lub iPod touch staje się zwierzę, z którym dzieci mogą bawić się i, co najważniejsze, nauczyć. Przedstawia liczne gry i funkcje, które zachwycą dzieci.
  • spersonalizowany Ludo. Czy Twoje dziecko lubi grać w klasyczne gry planszowe? Następnie prezentujemy doskonały pomysł Ludo. Ale to, co jest jego specyfika? To przychodzi indywidualną z fotografii lubisz. Więc nie ma walki, kiedy można wybrać kolory, na przykład, dostosować Parchis ze zdjęciami członków domu lub nawet udekorować go jak chcesz. Ten Parchis może być twoje za 25, 95 euro.

Oryginalne prezenty dla kobiet

  • spersonalizowana torba. Od Reina Sofía lució na Majorce torbę ze zdjęciami wnuków, wszystkie matki i babki nie chciała naśladować kraj. Jeśli masz zrobić prezent dla kobiety to jest świetnym rozwiązaniem. Po pierwsze, należy wybrać model torby, które lubisz i wybierz zdjęcia, które będzie wyglądać swojej matki, babci, a nawet swojego przyjaciela w nim. Można znaleźć jeden z tych worków z 18,95 euro.
  • Radio gumowy prysznic. Jeśli jesteś pasjonatem muzyki i lubię słuchać, nawet gdy jesteś pod prysznicem, co lepsze, niż prosić Mędrcy radio, że nie jest uszkodzony wodą? Cena oryginalnego radia jest dostępne dla wszystkich budżetów, 38 euro.
  • Umbra sukienka. Oto mini sukienka jako praktyczny. Ale nie sądzę, że jest to klasyczny strój, aby go nosić, ale zostawić go wisi w szafie i zachować w nim całą biżuterię i akcesoria. Jest to doskonały sposób, aby uporządkować i łatwo je znaleźć bez konieczności przesiać przez wszystkich polach masz w domu do przechowywania akcesoriów. Ma 39 przezroczyste kieszenie, aby zobaczyć treść i wyboru w ciągu kilku sekund.

Reyes Oryginalne prezenty dla mężczyzn

  • Bamboo Longboard Kompletna Wasp 42. Twój facet jest prawdziwym sportowcem? Poza tym, to dołączył skate moda? Wtedy następny prezent idealnie pasuje do niego. Oto deskorolka z najlepszych cech dla Smooth Glide, pozwala przenieść się w zupełnie inny sposób. Przez 187,55 € będziesz miał pełny Bamboo longboard.
  • Pompa Wake-shaped. Spóźniłeś się do pracy? Czy nie ma sposobu, aby usłyszeć swój budzik? W takim przypadku możemy zaprezentować idealny prezent: budzik w kształcie bomby. Za każdym razem, gdy alarm trzeba będzie wybrać między cztery kable trzeba wyłączyć alarm. cena budzenie wynosi 39 euro.

Czy też wiedzieć jak uderzyć z prezentów Królów dzieci i osób w podeszłym wieku prezenty? Następnie wyjaśnimy.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 − = 50


Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة