Seks i pieniądze: Jaki jest związek?

Jaki jest związek pomiędzy seksem i pieniędzy? Dziwnie mało, istnieje bezpośredni związek pomiędzy tymi dwoma, według ostatnich badań w czasopiśmie pieniądze na ponad 1000 dorosłych z stabilnego partnera.

Sex i ekonomia jak dwa aspekty życia, które nie mają absolutnie nic wspólnego, i odnoszą się w pewnym momencie może być nieco zbyt dziwne, najpierw jednak kilka badania wykazały, że pieniądze mogą wpłynąć zaskakująco intymne relacje jakiejkolwiek formie stabilnego partnera.

Sama pensja = Więcej Passion

Kiedy w ciągu kilku oba elementy mają taką samą lub bardzo podobną pensję, 51% oceniło swoje stosunki seksualne jako bardzo dobry. Ale to nie wszystko, jest to, że pary gdzie kobiety zarabiają więcej mężczyzna, również zgłosić ich życie seksualne jako zadowalający.

Nie ma nic do zrobienia stracić więcej pasji lub chęci na seks argument, chyba że jest stosowana jako metoda do zawarcia pokoju, a problemy ekonomiczne dowolnej pary sprowokować tym więcej niż jeden, powodując niszczenie ważnych libido; Ale nie zapominajcie, że za pomocą kilku prostych sztuczek można uniknąć kryzysów przez pieniądze jako para.

Wzrost wynagrodzenia powoduje więcej relacji

Wydaje się, że w końcu te pieniądze można kupić seks, ale nie sposób myślisz, że zgodnie International Journal of Manpower, wśród par uprawiających seks cztery lub więcej razy w tygodniu jest tam relacja z podbiciem, dobry powód, aby przejść do cięższej pracy.

Myślimy bardziej o pieniądze niż seks

Ale to zdarza się tylko do nas, kobiet, ponieważ według badań rynku Harris Interactive, 77% z nas myśleć częściej w gospodarce i sprawdzić swoje konto bankowe, o wiele więcej niż to ma miejsce w relacjach, coś, co zdarza się tylko do 47% mężczyzn.

stres ekonomiczny przesłania pragnienie

Wcześniej mówiliśmy, że problemy finansowe sprowokować argumentów pomiędzy parą, ale problemy te mogą również jeszcze czas akcie fizycznie niewygodne, coś, co można poprawić najgorętszych pomysły.

Seks sprawia, że ​​kobiety spędzają więcej

Wygląda na to żart, ale jest to realne. Badanie wykazało, że po tym jak było w pobliżu męskich genitaliów, emocje czujemy kobiet powoduje, Pragnę, aby wydawać więcej pieniędzy, więc wiesz, należy uważać, aby nie uprawiać seksu zanim pójdziesz na zakupy, na wszelki wypadek.

Zaskakująca prawda? Na razie po prostu pamiętać, że jesteś panem swojego związku, a ty nie powinien zarabiać afekt w jakikolwiek sposób, ponieważ Nie można kupić szczęścia, ale pomóc.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 3


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer