Hiszpański projektanci biżuterii: Made in Spain jest modne

Hiszpańskich projektantów biżuterii są trendem. W ostatnim sezonie nie zostały one zatrzymane rozwijających się firm hiszpańskiego pochodzenia, którzy bronią produkcji krajowej i minimalistyczne wzory. Chcesz wiedzieć więcej? Nie przegap co powiemy w EllaHoy na Hiszpański projektanci biżuterii: Made in Spain jest modne.

Hiszpańskich projektantów biżuterii

Biżuteria, biżuteria, a nawet wysokiej jakości biżuterii. Hiszpańskich projektantów odważył wszystko. W ostatnich latach coraz więcej tych, którzy rzucają się w tworzenie bransoletki, kolczyki, wisiorki, bransoletki&# 8230; delikatne akcesoria możemy również być zdefiniowany jako elegancki i ponadczasowy. łatwy do przenoszenia w dnia na dzień i bardziej wyrafinowane nadaje się do noszenia na specjalne okazje, klasycznych modeli, złotem lub srebro, inkrustowane z kawałków kamienie szlachetne lub piękne diamenty. Moda ciągle się zmienia i te projektanci wiedzieli jak dostosować swoją biżuterię do nowych pokoleń. Tu przeglądu hiszpańskich projektantów biżuterii, które są trendem.

Hiszpańska marka wkracza również silną pozycję w Ameryce, i że właśnie otwarto w Puerto Rico. Jego styl projektowania biżuterii jest elegancki i boho organiczny. Używają materiałów, takich jak skóra, jedwab, drewna i kamieni. Wykorzystują technikę produkcyjną o nazwie Galwanoplastyka, innowacyjna metoda, która pozwala na masę kawałków, chociaż bardzo duża, nie waży prawie nic. Ceny są przystępne, a także w Kordobie.

małe Affaire

Nuria Blázquez wyraża swoje pomysły w swoich tworów wysokiej jakości biżuterii. Twoja marka jest biżuteria pierwszy 100% online w Hiszpanii, nadal w toku, Margherita i pierścionki XXL Hoop Dreams, co bardziej wymagających konsumentów. Jego projekty postępować zgodnie ze Podstawowe i romantyczny wiersz któremu udało się podbić serca pół świata.

Powiedz, że mnie kochasz

Eva Verdeal To jest jego twórcą i rzemiosło, romantyzm i dostosowywanie, jego główne cechy. Ekskluzywna biżuteria naprawdę przystępnej cenie. Płatek kwiat, elementy geometryczne w kluczowych XS oraz specjalne kolczyki i wisiorki z motywami roślinnymi, są najbardziej skuteczne.

Zebrane Aran

minimalizm i sieci społeczne Są one źródłem inspiracji dla Aran Jewels. Hiszpańska marka biżuterii, która udało się na nowo dać suplementów jakości publicznych, które twierdzą. Kolczyki, bransoletki i pierścionki z unikalnymi szczegółami aby utworzyć z nich wygląda pełne osobowości i wyrafinowania.

Coco rzeczy

Rzeczy kokosowy sprawiło znane trwać tylko kilka lat w sieci społecznościowej Instagram, dotarcie do dziś mają tysiące siguieres chcących zobaczyć, co nowego w tych wzorów biżuterii tej hiszpańskiej firmy już międzynarodową sławę. naturalne kamienie szlachetne i półszlachetne bransoletki i kolczyki zdobią trend. Można kupić zarówno sklep fizyczny i poprzez swoją stronę internetową.

Masami

Amaya Torrontegui Jest to projektant, który jest za mocnym Masami, tradycyjnej hiszpańskiej firmy osocza w każdym z jego kreacji wszechstronność i elegancji w najczystszej postaci. Codzienne życie, natura i kultura są głębsze źródło inspiracji, aby biżuterię z osobowości.

María Pascual

María Pascual studiował w Londynie Central Saint Martins School of Art and Design i tam gdzie było jasne, że był to jego pasja. Jej konstrukcja biżuteria jest oparty na podróż making a użyte materiały są wysokiej jakości zawsze dostosowanie ceny za swoje kreacje mogą być dostępne dla każdego.

Pedrusco

W małym warsztacie znajduje się w mieście Bilbao, znajdziemy markę Pedrusco, z kreacji w oparciu Żywica, drewna i ramą ceramicznego. jego twórczy Irene Trincado zaangażowana w Nowoczesny wystrój twierdząc, zarówno indywidualne i niepowtarzalne. Firma sprzedaje biżuterię w sklepie i pracuje jako Multibrandowy dla sklepów w Hiszpanii, Francji i Japonii.

D P Paola

P D Paola utworzyć małe perełki w bardziej przystępnej cenie niż, co stało się punktem odniesienia między millenial publiczności. Paula Sasplugas Stworzył własny początek ureidopyrimidone zaczęła rozwijać się proste i podstawowe części zaczyna być ogromnym sukcesem dzięki Instagram i jego stronie znajdują się również sklepy wielomarkowej Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Francja i Chile.

Widać, że trend jest silny. A ty? Jaki jest Twój ulubiony hiszpański projektant biżuterii?

Możesz być także zainteresowany: midi pierścieni: najlepsze modele i jak używać [zdjęcia] i trendy w wyposażeniu: Pierścionki z wewnętrznym krajobrazy [zdjęcia]


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − 11 =


Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron