Velvet: ślub między Piotra i Rosamari śmiało [ZDJĘCIA I WIDEO]

Specjalny rozdział ostatniej nocy oferowany Antena 3 Velvet Bohaterami gdyby para utworzona przez Piotr i Rosamari. A on był całą noc Reyes kręcenie jej decyzję, aby ją poślubić. Kiedy wydaje się zdeterminowany Rosamari łamie wszelkie schematy: &# 8220; pokazując, że jesteś ślubie mężczyzna, lojalny, odpowiedzialny i prawdy&8221;, &# 8220; Kocham cię i chcę cię uszczęśliwić całe życie&8221;. Piotr nie może powiedzieć, co naprawdę czujesz Rita i jej słowa połknięcia autoconvenciéndose że małżeństwa matka jego dziecka jest najlepsza decyzja: &# 8220; Bądźmy rodziną&8221;.

Najwyraźniej gwiazda para Velvet jest Ana i Alberto, mianowicie Paula Echevarría i Miguel Ángel Silvestre, Jednak postacie wtórne również mają swoje iskry. Zwłaszcza, że ​​tworzą trójkąt miłość Pedro, Rosamari i Clara. Tydzień po tygodniu ich związek daje rozkazy. Ale teraz wydaje się, że dwa pierwsze są oczywiste: żenią.

Ślub Piotra i Rosa Mari Chodzi o to, aby mieć miejsce, ale tylko w nocy wszystko wywrócone do góry nogami. Z jednej strony, atakowany Peter wątpliwości, czy postępuje słusznie poślubiając Rosa Mari, natomiast Rita On jest gotów wyznać swoje prawdziwe uczucia. Z Jonasza i Clara będzie żyć szalony wieczór pełen zabawy i nieporozumień.

Więcej filmów Antena3

To było punktem kulminacyjnym specjalne Rozdział ostatniej nocy ściągnął antenę 3, aby powrócić do pulsie słuchu poniedziałek. Nie zrobili źle, ponieważ były one najczęściej oglądanych z dnia z 17% udziału. Ale, aby zobaczyć nowy odcinek drugiego sezonu będzie musiał czekać aż do następnego poniedziałku. Przy tej okazji powrotu do normalności i Velvet i kontynuujemy dnia. Pamiętać, że jeśli zostawimy kiedy Ana Alberto pocałowała ponownie, tak, na policzku ... co się stanie?

Chcielibyśmy wiedzieć, co myślisz o tej ostatniej nocy specjalny rozdział.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 87 = 89


Content Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos Sarveisontelo إيجابيات الصورة