trendy mody wiosna / lato 2015 widać na Fashion Week Mediolan [ZDJĘCIA]

trendy mody wiosna / lato 2015 widać na Milan Fashion Week. Z okazji Milan Fashion Week wiosna / lato 2015 znamy trendy, które będą w przyszłym sezonie. Milan pokaz mody z pewnością jest jednym z ważniejszych w kalendarzu. Tydzień mody w stolicy Lombard ma swój własny specyficzny sposób i tendencje mogą być mniej lub bardziej wątpliwa, ale zawsze chętny do dyktują reguły gry w przyszłym sezonie.

Spośród czterech tygodni mody od Nowego Jorku, Londynie, Paryżu i Mediolanie, zorganizowanej we Włoszech jest zawsze jednym z najbardziej uderzające. Najzabawniejszych projektantów i domów mody główne paradował tam. Najważniejszą brama zawsze będzie Paryż, ale Milan mają długą tradycję tekstylnego i Włosi zawsze będą znane za ich smakiem w opatrunku.

70. moda zawsze wraca i spada do branży mody. Setentas scena znowu dzięki kolekcji Gucci. Ermanno Scervino i Fendi. Zaangażowanie Max Mara estilismos wydruki od stóp do głów w jasnych i żywych kolorach. Dsquared2 postawić na tkaniny denim i metalicznych odcieni. Alberta Ferretti zdecydowała się na projektowaniu sukienki bardzo romantyczny i bardzo Filmy gazę. Python i sukienki Dwa wzorce kolorów w czerni i bieli szczegóły, przezroczyste sukienki bardzo śmiały oczek, minimalne i wycięte kształty, więc są najfajniejsze trendy, które pochodzą bezpośrednio od najlepszych pokazów mody na świecie.

Nie przegap naszej galerii, aby zobaczyć trendy na wiosnę / lato 2015 będzie.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 + = 45


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron